8 жовтня 2022
Улюблений учень Спасителя
Святий Апостол і Євангеліст Іоан Богослов був засуджений до смерті, проте Господь зберіг свого обранця: він випив дану йому чашу зі смертельною отрутою та залишився живим. Згодом, вийшов неушкодженим із котла з киплячою олією, у яку був укинутий за наказом мучителя. 9 жовтня день пам’яті Апостола Любові.
8 жовтня 2022
Історія і сьогодення Іоано-Богословського храму (фото і відео)
У cуботу, 9 жовтня, наша церковна громада відзначає храмове свято. На честь цієї події відбудеться Божественна Літургія, парафіян очікують традиційні смачні подарунки, а також незабутня атмосфера, яка притаманна храму апостола Любові. Напередодні шанування свого Небесного покровителя ми пропонуємо вам ще раз пригадати історію нашої церкви.нн
8 жовтня 2022
 Наша боротьба з силами зла (відео)
«Більшість чудес, які звершує Христос, - це вигнання бісів. Смерть не є найстрашнішим, що може бути, бо за нею, як каже Церква, душі можуть у блаженстві перебувати. А ось служити сатані та злу означає з самого початку вже тут на землі перебувати в пеклі», - із суботньої проповіді о.Віктора Маринчака.
7 жовтня 2022
Унікальний фільм про Іоано-Богословський храм (відео)
Напередодні храмового свята пропонуємо до вашої уваги невеличкий фільм, який розповідає про початок богослужінь в церкві Івано-Богослова на Іванівці. Ці кадри вже стали історією нашої громади. Робимо її разом – святкуємо 9 жовтня спільно.
7 жовтня 2022
Любов ніколи не перестає (відео)
У неділю 9 жовтня 2022 року Іоано-Богословська парафія святкує храмове свято. День пам'яті Апостола Любові завжди є визначною подією не лише для нашої церкви, а й для всієї української спільноти Харкова. З перших днів Незалежності й до сьогодні саме Іоано-Богословський храм був і лишається духовним форпостом сходу України. Громада на ...
6 жовтня 2022
о.Віктор Маринчак: «Ми здатні на великі вчинки» (відео)
«Підсумовуючи тридцятиліття існування нашої громади я з гіркотою і сумом думав про те, що більшість часу та зусиль пішли на те, щоб просто вижити. Ми завжди боролись, щоб встояти, але при цьому, завдяки характеру, будували своє життя. Ми здатні на такі вчинки, які не зрозумілі нашим ворогам. Тому нас не здолати», - о.Віктор Маринчак.
6 жовтня 2022
Продовжуємо відновлювати храм після обстрілу (фото)
Після обстрілу російськими ракетами місяць тому території Іоано-Богословського храму найбільш постраждали вікна та рами. Вибуховою хвилею вони зруйновані і потребують заміни. Перші холодні осінні дні показали, що приміщення треба суттєво утеплювати. Спільними зусиллями громади вдалось закрили вікна як зовні, так і зсередини церкви. Дякуємо всім, хто долучився до процесу. Храмове свято і Покрова тепер будемо зустрічати з вікнами в Богородичних блакитних кольорах.
5 жовтня 2022
Зачаття пророка Івана Хрестителя
6 жовтня Церква згадує подію зачаття чесного славного пророка, Предтечі і Хрестителя Іоанна. Про неї багато написано в богословській літературі, але, мабуть, краще ніж за святителя Дмитра Ростовського, якого ми нещодавно вшановували, ніхто не розповість.
4 жовтня 2022
Чи можна гріхи "змити" чи "відкупити"?
У Православ’ї гріх є тим хибним проявом людських можливостей, який не відповідає благій меті існування людини, суперечить її призначенню як творіння Божого. Спасеться той грішник, хто бачить свою гріховність і вміє каятись. Спасуться не за заслуги, а за ПОКАЯННЯ!
3 жовтня 2022
Український Золотоуст - святитель Димитрій Ростовський
Українець за походженням, чернець, він перший склав повну збірку «Житія всіх святих». У християнському світі його книга уже впродовж трьохсот років найбільш видавана і улюблена після Євангелія. Головним завданням своєї роботи він убачав: «Да не будет ми солгати на святого». Йому неодноразово являлися святі і допомагали в укладанні житій. Проживши святе життя, він став Українським Златоустом.
2 жовтня 2022
2 жовтня 2022
Щасливі люди трагічного часу (відео)
«Ми з вами надзвичайно щасливі люди, тому що живемо в трагічний і великий час. Так, він приніс багато гіркоти та страждань, але скільки зараз ми бачимо самозречення, відданості, жертовності. Перед нами зародок явлення Царства Божого, що приходить у силі. Заради цього варто жити і зрікатись себе», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.