20 листопада 2021
Воскресіння дочки Яіра
Недільне Євангеліє (Лк 8:41-56) розповідає про зцілення кровоточивої та про воскресіння дочки очільника синагоги. Спробуємо зосередитися на тому, що Спаситель чинить у житті Яіра.
20 листопада 2021
День Гідності та Свободи (відео)
«Коли було найважче на харківському Євромайдані, то половину із протестувальників завжди складали наші парафіяни. Ми знали за які цінності виходили. Позаду була прірва і якщо би тоді не стояли, то туди й потрапили», - о.Віктор Маринчак.
20 листопада 2021
 Архістратиг Михаїл
21 листопада Церква відзначає день Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних. Час згадати верховного воєначальника Божих слуг, до якого у християн особливе ставлення.
19 листопада 2021
Відновлюються заняття в дорослій недільній школі
У неділю 21 листопада, одразу після Літургії, відновлюються заняття у недільній школі для дорослих. Цього навчальному році під керівництвом Наталії Ковтун ми продовжимо читати і вивчати Новий Заповіт. Запрошуємо всіх парафіян долучатися до цих цікавих і корисних зустрічей. На заняті, що відбудеться у новій частині храму, в неділю 21 листопада ...
18 листопада 2021
Святий, якому моляться про зцілення від пияцтва
Щоп’ятниці у нашому храмі ми служимо молебень Святому мученику Воніфатію. У православній церкві йому моляться за зцілення від пияцтва, а також за тих, хто страдає від цього згубного гріха. Поговоримо більш докладно про цього незвичного святого.
17 листопада 2021
Першорядний проповідник святитель Павло Тобольський
17 листопада церква вшановує пам’ять святителя Павла (Конюшкевича), митрополита Тобольського. «Це був високоосвічений ієрарх, українець … першорядний проповідник і богослов. Вперто говорив до всіх українською мовою і був однодумцем митрополита Арсенія (Мацієвича) щодо оборони святої Православної Церкви», - писав про нього митрополит Іларіон (Огієнко).
16 листопада 2021
Внесок нашої громади в Революцію Гідності (відео)
У неділю, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. Вже традиційно одразу після Літургії, о 12.00, на честь початку Революції Гідності у громадських заходах візьмуть участь наші парафіяни на чолі з духовником харківського Євромайдану о.Віктором Маринчаком. Про внесок нашої громади в історію – розповідає настоятель Іоано-Богословського храму.
15 листопада 2021
В Іоано-Богословському храмі нова ікона (фото)
В Іоано-Богословському храмі нова ікона. Після руйнування комуністичною владою церков, старі люди забирали образи до себе і таємно, іноді ризикуючи життям, зберігали їх удома. Тепер онуки повертають святині до Божої оселі. Дякуємо всім, хто дарує нам старовинні предмети церковного вжитку. У центральній частині оновленого храму старі ікони займуть своє почесне місце.
14 листопада 2021
Ми є учасниками боротьби зі злом (відео)
Господь думає про наше спасіння, але іноді через якісь обставини або провину біси обтяжують нас. В Євангелії Христос неодноразово їх виганяє і дає своїм учням владу робити так само. Він приходить у світ, щоб повалити владу темряви. На прикладі історії з гадаринським біснуватим о.Віктор Маринчак говорить про перемогу над дияволом.
14 листопада 2021
Виставка ікон Єжи Новосельського (фоторепортаж)
В Іоано-Богословському храмі ПЦУ м.Харкова відкрилася виставка сучасної ікони видатного польського живописця та іконописця Єжи Новосельського. В експозиції через тексти і фотографії створених ним робіт, розповідається про сакральний світ самобутнього художника та православного теолога.
14 листопада 2021
Не можна домовлятися з демонами (відео)
Спаситель приходить у світ обтяжений бісами, який має з ними стосунки і продовжує домовлятися з демонами. Церква пропонує зовсім інші цінності. Тому ми досі лишаємось малим стадом, але Христос переміг диявола і звертається до своїх послідовників зі словами: «Не бійся, мала отара!».
13 листопада 2021
Гадаринський біснуватий
Перебуваючи в найстрашніших бідах і болях, тоді коли нам здається, що вже не має жодної надії на спасіння, міцна Божа рука може воздвигнути людину до нового життя. Щось подібне відбулось з гадаринським біснуватим, про якого читається у недільному Євангелії.