21 травня 2023
Особливий день (відео)
Підводячи підсумки особливого дня в житті нашої громади хочеться подякувати всім парафіянам і священнослужителям, які розділили з нами радість храмового свята. Війна змушує нас цінувати кожну мить єднання в Любові й Істині. «Хто не любить, той не пiзнав Бога, тому що Бог є любов», - говорив Іоан Богослов. Про вдячність, надію і віру в Перемогу дивіться у нашому відео.
20 травня 2023
 Часом нам теж надаються знамення (відео)
Бог побачивши, що людина зробила зі своєю свободою, як вона скористалась нею в сваволі та свавіллі, які наслідки це має, віддає свого Сина в жертву. Люди відкинули Його заповіді й опинились, якщо не в пеклі на землі, то в царстві зла і ненависті. Нам потрібен знак, що Господь з нами. Про Божі знамення у проповіді о.Віктора Маринчака.
20 травня 2023
Доросла недільна школа (фото)
Продовжує свою роботу доросла недільна школа. У травні учні, які на заняттях вивчають богословські дисципліни та Євангеліє, отримали відремонтоване приміщення на території Іоано-Богословського храму. Заняття дорослої школи відбуваються у неділю одразу після Літургії. Запрошуємо всіх відвідати корисні і цікаві лекції.
20 травня 2023
Мале храмове свято
21 травня Церква вшановує апостола і євангеліста Іоана Богослова, який є Небесним Покровителем нашого храму. І хоча храмовим святом є 9 жовтня, цей день можна назвати малим храмовим святом, тож на нас чекають Святкова Літургія, і навіть, невеличка агапа з пиріжками та компотом. За переданням апостол Іоан Богослов упокоївся 9 ...
20 травня 2023
Неділя 6-та після Пасхи, про сліпонародженого
Зціленню сліпонародженого присвячено всю дев’яту главу Євангелія від Іоана. Несподіваним є те, що саме зцілення описується у двох віршах, а протиріччя, які воно викликало, – у тридцяти дев’яти.
20 травня 2023
Боже знамення, яке ми бачили (відео)
Напередодні храмового свята о.Віктор Маринчак пригадав одну дивовижну історію, свідком якою стала наша церковна громада. На початку війни у 2014 році під час хресної ходи навколо Харкова парафіяни Іоано-Богословського храму побачили на небі хрест. Про Боже знамення і цінності, за які ми ведемо боротьбу, фрагмент проповіді настоятеля.
19 травня 2023
Духовна фортеця Слобожанщини (відео)
«Бог є Любов», - ці слова Апостола і Євангеліста Іоана Богослова ми відчуваємо у нашому храмі вже більше тридцяти років. Щоб не відбувалось навколо: обстріли, пандемія, втрати, економічна скрута, особисті трагедії - завжди улюблений учень Спасителя нас надихав, оберігав і насичував цей простір.
18 травня 2023
Преподобний Іов Почаївський
19 травня церква вшановує пам'ять преподобного Іова Почаївського. Особливе ставлення до святого склалося ще під час його земного шляху, тобто у середині XVII ст. Коли подвижник спочив, то над його могилою неодноразово бачили свічення, а паломники, що приходили до нього, відразу отримували вирішення своїх проблем. Про найвідомішого стовпа православної віри ...
18 травня 2023
Ікона Божої матері «Невипивана чаша»
18 травня Церква відзначає свято ікони Божої Матері «Невипивана чаша». Вона відома у всьому православному світі тим, що люди, які моляться перед нею, одержують благодатну допомогу Богородиці в боротьбі з пристрастю до алкоголю і наркотиків. У нашому храмі також є ікона «Невипивана чаша».
17 травня 2023
Символ ідентичності українців
У третій четвер травня, цього року 18 травня, по всьому світу український народ відзначає День вишиванки – свято національної єдності. Адже вишиванка є символом згуртованості та співдружності українців, який презентує нашу Батьківщину далеко поза її межами.
16 травня 2023
Готуємось до храмового свята (відео)
У найближчу неділю, можливо в останній раз перед календарною реформою, саме 21 травня будемо відзначати день пам’яті покровителя нашого храму святого апостола і євангеліста Іоана Богослова. Про улюбленого апостола громади, який завжди надихає своєю Любов’ю і так багато дає, розповідає о.Віктор Маринчак.
16 травня 2023
Обитель преподобних Печерських
Є на світі місця, куди потрібно спуститися з палаючим у руках світильником, спуститися слідом за досвідченим провідником, але не в пошуках матеріальних скарбів. Духовні скарби, виявляється, теж іноді зберігаються глибоко під землею.