17 січня 2022
Свобода – найвища цінність для Бога (відео)
«Свобода – найвища цінність для Бога. Він ніколи не хоче, щоб ми Його полюбили з примусу. Тільки з власної волі та за покликом серця. І тому не приходить Бог у величі, при сурмі чи окликах ангельських. Господь з’являється у тих чи інших формах приниження і понижує себе до останнього з ...
17 січня 2022
Святкові Богослужіння 18 та 19 січня (анонс)
Попереду святкові Богослужіння. У понеділок ми маємо лише молебні, а у вівторок, 18 січня, вранці служімо Літургію, після якої відбудеться чин Великого освячення води (близько 10.30). У середу, 19 січня, також Літургія на Богоявлення, після якої також освячуємо Хрещенську воду. Більш докладно про служби найближчими днями розповідає настоятель Іоано-Богословського храму.
16 січня 2022
Громада привітала о.Геннадія (відео)
Громада Іоано-Богословського храму привітала о.Геннадія Рохманійко з днем народження. Важко висловити словами ту любов, з якою наші парафіяни ставляться до свого другого священика, що є взірцем надійності, жертовності та пастирського служіння. Про велику вдячність та численні чесноти свого співробітника - дивіться щиру промову о.Віктора Маринчака. Аксіос!
15 січня 2022
Служби на Хрещення і освячення води (відео)
На початку наступного тижня ми маємо кілька Богослужінь, які завжди полюбляють парафіяни. Попереду Хрещенські свята і освячення води. У понеділок ввечері ми не служимо, але у вівторок і середу маємо Літургії, після закінчення яких одразу відбувається чин Великого освячення води. Більш докладно про це розповідає о.Віктор Маринчак.
15 січня 2022
Про наше покликання
Ісус сказав: ще одного не вистачає тобі: все, що маєш, продай і роздай убогим, і матимеш скарб на небесах, і йди слідом за Мною. Він же, почувши це, засмутився, бо був дуже багатий. Ісус же, побачивши, що він засмутився, сказав: як важко тим, що мають багатство, увійти в Царство Боже! Бо легше верблюдові пройти крізь вушко голки, ніж багатому ввійти до Царства Божого.
14 січня 2022
За законом виправдання немає, але Бог приносить помилування
"Христос приходить зняти з нас прокляття перворідного гріха. Не тому, що ми заслужили чи стали кращими, а тому, що Бог милосердний. Але сприйняти це по-справжньому легше людям, які вже знають про закон. Не можна жити сваволею та пристрастями", - о.Віктор Маринчак.
14 січня 2022
Вертеп на кордоні (відео і фото)
Тривають святки, а тому о.Геннадій Рохманійко разом із пластунами продовжує колядувати та щедрувати. Нещодавно цілий мистецький десант відвідав бійців підрозділів Харківського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
14 січня 2022
140 років з дня народження митрополита Іларіона (Огієнка)
Завтра, 14 січня, в день свята Обрізання Господнього, а також пам’яті святителів – Василія Великого (IV ст.) та Петра Могили (XVII ст.) – виповнюється 140 років з дня народження митрополита Іларіона (Огієнка). Його по праву називають феноменальною й унікальною постаттю в історії Української Православної Церкви.
13 січня 2022
Святитель Василій Великий
14 січня Церква вшановує пам"ять святого Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської. Але «належить не одній Кесарійській Церкві, і не у свій тільки час, не одним одноплемінникам своїм був корисний, але по всіх країнах і градах всесвіту, і всім людям приносив і приносить користь, і для християн завжди був і буде вчителем рятівним», — так говорив сучасник святителя Василя, святий Амфілохій. З давних давен святого Василія шанували на українських землях.
12 січня 2022
Церковні нагороди парафіянам від предстоятеля ПЦУ (відео)
Різдвяні свята – це чудовий привід подякувати тим, хто вірою і правдою служить Богу та людям. Кілька наших парафіян були відзначені предстоятелем ПЦУ митрополитом Епіфанієм та нагороджено «За заслуги перед Українською Православною Церквою і побожним народом». Аксіос!
12 січня 2022
Преподобна Меланія Римлянка
Преподобна Меланія, перша зі знатних римлянок “з юних років линула до Христа, та жадала тілесної непорочності й уражена Божественною любов’ю”, народилася в християнській родині. Батьки її - люди знамениті і багаті - бачили в дочці спадкоємицю й продовжувачку роду. В чотирнадцять років Меланія проти своєї волі була видана заміж за ...
11 січня 2022
Колядки у нашому храмі (відео)
І хоч знову настав робочий тиждень, а у дітей закінчились канікули, насправді Різдвяні свята тільки розпочалися. Попереду «друге свято Василя Святого», щедрий вечір, час колядок, вертепів, підготовка до Богоявлення, освячення хрещенської води та святковий настрій. До нашого храму теж приходять колядники і ми радо їх зустрічаємо. До вашої уваги фрагменти відео їх виступів.