19 грудня 2021
о.Віктор Маринчак про подяку і хвалу (відео)
Бог по-різному розкриває нам зміст віри, яка має надихати, вести та бути в центрі нашого існування. Сьогодні це подяка і хвала. З чого повинен християнин починати кожен свій день? Зі слів: «Слава Тобі, Боже нас, Слава Тобі!». У недільній проповіді о.Віктор Маринчак говорив про те, чому треба бути вдячними Господу за все, що Він нам посилає.
19 грудня 2021
«Ой, хто, хто Миколая любить» (фото)
До Іоано-Богословського храму з подарунками завітав Святий Миколай. Дякуємо всім, хто допомагав йому створити це чудове свято. Приємно було бачити багато людей, посмішок і причасників, а діти були просто у захваті від цукерок та яскравих книжок!
18 грудня 2021
Зцілення десяти прокажених
Коли прокажений помирав де-небудь у лісі, то навіть звірі обходили його, а хижі птахи не клювали його труп, бо він заражений смертоносною отрутою. Інші прокажені повинні були закопати тіло або спалити його. Удвічі прикро, що ті, хто мав проказу, були позбавлені надії на милосердя суспільства.
18 грудня 2021
Чекаємо Святого Миколая
Відтоді, як жив на землі й творив подвиги святитель Миколай, минуло 17-ть століть. Незважаючи на час, що розділяє нас, він, як і раніше, для всіх живий. Він чує всі прохання людські й даною йому від Бога благодаттю не лише виконує їх, але й випереджає.
18 грудня 2021
Вифлеємський вогонь миру у нашому храмі (фото)
Харківські пластуни принесли Віфлеємський вогонь миру до нашого храму. Щорічно діти національної скаутської організації України «Пласт» передають вогонь лікарням, закладам освіти, держустановам та всім людям доброї волі та сповіщають до наближення свята.
17 грудня 2021
Перед лицем всіх випробувань (відео)
«Ми віруємо в те, що сильніше смерті, в те, що могутніше за цілий світ і несе йому любов, правду й спасіння. Зректися цього неможливо. Ми не знаємо, які події нас чекають попереду. Але перед лицем всіх майбутніх випробувань і труднощів, без такої віри, що являють нам мученики, ми витримати не зможемо», - о.Віктор Маринчак.
16 грудня 2021
Свята великомучениця Варвара
Свята Великомучениця Варвара народилася в місті Іліополі (сьогоднішня Сирія) в знатній язичницькій родині під час правління імператора Максиміна (305-311 рр.). Батько Варвари – Діоскор, який рано втратив свою дружину, хотів уберегти свою красиву дочку від сторонніх поглядів та позбавити її спілкування з християнами та звів для дочки спеціальний замок, звідки ...
15 грудня 2021
Ладан - один із дарів волхвів
Ладан був одним з трьох дарів, які принесли волхви немовляті Христу. Чому цей подарунок був таким цінним і яке він мав значення? Як і коли сьогодні він використовується під час Богослужінь? Коли відбувається кадіння? Про невід’ємний елемент православної Літургії у нашому матеріалі.
15 грудня 2021
Три роки об’єднавчому Собору
"Об’єднавчий Собор три роки тому став важливою віхою в становленні помісної Православної Церкви України. Та посадивши дерево, не можна кидати його напризволяще. Маємо зрощувати його, поливати, оберігати від шкідників та щепити, аби щороку отримувати добрі плоди", - митрополит Епіфаній.
14 грудня 2021
Розклад на тиждень (відео)
На цьому тижні нас чекають два свята. Вже у п’ятницю, 17 грудня, будемо вшановувати пам'ять Святої великомучениці Варвари. У нашому храмі є ікона з часточкою її мощей, і ми обов’язково служимо в цей день Літургію. А у неділю до нашого храму завітає Святий Миколай. Запрошуємо йому допомогти, щоб були подаруночки ...
14 грудня 2021
Маємо новий дзвін (фото, відео)
Завдяки доброчинцям у храмі з’явився новий дзвін. Він зроблений майстрами з Білої Церкви і належить до групи середніх дзвонів. Вага бронзового дзвону 19 кг. Після освячення дзвін буде встановлений на дзвіниці храму, де він додасть новий голос до решти дзвонів. На Різдво ви зможете його почути!
13 грудня 2021
Смерть найдорожчих не повинна перетворити життя в руїни (відео)
Виповнилось 9 днів від дня кончини одного з ветеранів нашого храму Василя Савченко. «Бог послав йому смерть не через страждання і муки, а через швидкий відхід. Така нагорода не кожному дається. Відхід найдорожчої людини не повинен зруйнувати наше подальше життя і перетворити його в руїни», - о.Віктор Маринчак.