5 грудня 2021
Дитяча недільна школа готується до Різдвяного ярмарку (фото)
Дитяча недільна школа Іоано-Богословського храму вже почала підготовку до традиційного Різдвяного ярмарку. Запрошуємо приєднуватися до наших творчих занять. Також, одразу після Літургії, працює школа для дорослих, де наразі вивчається Євангеліє та читаються цікаві лекції.
4 грудня 2021
Притча про нерозумного багача
Євангельська притча про нерозумного багача здається нам дивною і спочатку незрозумілою: здавалося б, що поганого в тому, що людина, у якої був багатий урожай, побудувала собі ще одну комору, куди можна скласти зерно. Не кидати ж його на вулиці, щоб зерно гнило під дощем і нікому не дісталося.
3 грудня 2021
Введення в храм Пресвятої Богородиці
Свята на честь Пресвятої Богородиці в нашому церковному календарі займають перше місце після свят Господніх. Найбільші Богородичні Свята, такі як Різдво й Успіння, говорять нам про перші та останні хвилини Її життя на землі. Єдине свято, яке нам висвітлює дитинство Пресвятої Богородиці – це свято Введення в храм, яке святкуємо 4 грудня. Це свято відкриває нам деякі сторінки з дитячих років Пречистої Діви Марії, Її виховання у святині та приготування до найвищої гідності: бути Матір’ю Божого Сина
2 грудня 2021
Допоможи святому Миколаю! (відео)
У грудні є свято, яке ми всі з дитинства любимо. Традиційно на день Святого Миколая, 19 грудня, в Іоано-Богословському храмі ми вітаємо дітей нашої недільної школи. Подарунки завжди готують парафіяни, які хочуть допомогти Святому Миколаю. о.Геннадій Рохманійко звернувся до церковної громади долучитися до благодійної справи.
1 грудня 2021
Священномученник Порфирій Кримський
2 грудня Православна Церква України відзначає пам’ять священномученника Порфирія Кримського і всіх новомучеників нині анексованого півострова. Про Кримського святого XX століття, якого знищила радянська влада, у нашому матеріалі.
1 грудня 2021
Панахида за загиблими у російсько-українській війні
Запрошуємо всіх вшанувати пам’ять героїв російсько-української війни! 2 грудня, традиційно у перший четвер місяця, о 17-00 у на подвір'ї Іоано-Богословського храму ПЦУ біля меморіалу загиблим захисникам відбудеться панахида за усіма воїнами, які загинули смертю хоробрих у листопаді цього року. Згадаємо полеглих поіменно, розповімо про їхнє життя, службу та обставини загибелі. ...
30 листопада 2021
Готуємось до першого свята зими (відео)
На цьому тижні, у суботу 4 грудня, перше двунадесяте свято зими - Введення до храму Пресвятої Богородиці. Напередодні – у п’ятницю ввечері – урочиста служба, яка готує нас до важливої події церковного року. Про розклад Богослужінь в Іоано-Богословському храмі розповідає його настоятель.
30 листопада 2021
Тютюнопаління з християнської точки зору
Дехто вважає: якщо в Біблії не згадується ані тютюн, ані приклади його використання, то нема й однозначної відповіді щодо його шкоди чи користі для людини. Це хибне уявлення. Спробуємо розібратися і подивитися на проблему з християнської точки зору.
29 листопада 2021
Любов всупереч закону (відео)
Про кого ми дбаємо, про кого піклуємось, кому поспішаємо допомогти? Того, кого любимо! Але в притчі відбувається диво. Милосердний самарянин любить всупереч закону. Не тому, що він знає приреченого на смерть чи одного з ним роду або віри, а тому що той людина. Про любов до ближнього у недільній проповіді о.Віктора Маринчака..
29 листопада 2021
Завдання на піст (відео)
До зустрічі з немовлям Ісусом треба приготувати свою душу. Піст – це школа дбати про свій духовний стан, гартувати і очищати душу зусиллями, які виявляють себе, в першу чергу, у способі життя та поведінці. І тільки в останню чергу в тому, що ми не їмо м’яса. Піст стосовно їжі – ...
29 листопада 2021
Апостол євангеліст Матей
29 листопада Православна Церква віддає честь пам'яті апостола і євангелиста Матея. Після прийняття Святого Духа він перший від усіх написав гебрейською мовою Євангеліє до тих, що від юдеїв вірували. Єдиний безгрішний, Син Божий і Бог, Котрий у людському подіб'ї прийшов спасти грішних людей, Той у Капернаумі був і, йдучи звідтіля, ...
28 листопада 2021
о.Віктор Маринчак про науку любові (відео)
Хтось навчив нас, що таке дієва любов, яка своєю допомогою спішить, коли ти потребуєш. Навчені любов’ю через якійсь час і ми починаємо любити. Про найвищу науку серця, ставлення до ближнього і можливість любити незалежно від обставин розповідає о.Віктор Маринчак.