16 жовтня 2022
Кожна церковна людина повинна бути ловцем душ (відео)
«Кожна церковна людина повинна бути ловцем душ. Якщо людині вдасться врятувати хоч одного, хто летить у прірву, то її життя є виправданим. Дай Бог нам всім бути ловцями людей і виконати своє призначення», - із недільної проповіді настоятеля Іоано-Богословського храму о.Віктора Маринчака.
15 жовтня 2022
Притча про чудесний улов риби
Який багатий урок, як це просто! Йти за Христом для нас не значить кудись йти, це означає залишитися при Ньому і так само сіяти, як Він сіяв, так само збирати в Царство Небесне, як Він збирав. Сіяти, не замислюючись над тим, багатий я чи бідний? була б любов - насіння дасть Господь. І коли раптом виявиш, яка страшна наша справа, бо це саме Боже справа, будемо слухати Боже слово: "Не бійся, сій відкритим, люблячим серцем".
15 жовтня 2022
Мученики Кипріан і Юстина
15 жовтня православна Церква вшановує пам’ять священномученика Кипріана і мучениці Юстини. Саме їм моляться християни від нечистих духів та різного роду чаклувань. Про історію цих святих варто дізнатися більш докладно.
14 жовтня 2022
Захист від всесвітнього зла (відео)
Богородиця хоче покрити нас від всесвітнього зла. Сили ненависті здатні захопити наші серця. Тому, коли ми беремо участь у будь-якому протистоянні, то повинні не піддаватися силам темряви, не віддавати свою душу, зберігати світло і правду, справедливість та любов. Якщо у нас заберуть це, то, значить, всесвітнє зло перемогло остаточно.
13 жовтня 2022
Іконографія свята Покрови Пресвятої Богродиці
Серед Богородичних свят «Покров Пресвятої Богородиці» належить до особливо шанованих в Україні. Його традиція бере свій початок ще від часів прийняття християнства і упродовж віків набирала національного підтексту, відповідно до суспільно-історичних обставин. Князь Ярослав Мудрий, збудувавши Софійський собор у Києві і Благовіщенську Церкву над Золотими Воротами, віддав в опіку Божої Матері увесь руський народ. Від того часу чимало князів здобуло перемогу над численними ворогами, прибігаючи під м
13 жовтня 2022
Записки онлайн на свято (відео)
Попереду особливий день для кожного українця. Ніде у світі так не шанують свято Покрова Пресвятої Богородиці, як у нас. Не випадково саме 14 жовтня є Днем захисників і захисниць України, а про славну історію козацтва, визволенних змагань, створення армії УПА знає кожен патріот. На найближчі Літургії приймаємо записки онлайн.
12 жовтня 2022
Перший митрополит Київський
13 жовтня Православна Церква України вшановує пам'ять святителя Михаїла, першого Митрополита Київського і всієї Русі. Він нещадно боровся з ворогами християнства, знищував єресі та, де міг, будував храми. Пішов у Вічність святитель Михаїл у 992 році, через кілька років після того, як вдалося охрестити Україну-Русь. Святитель Михаїл, перший митрополит Київський, ...
11 жовтня 2022
Концерт у нашому храмі (анонс)
Храм Апостола Любові під час війни - це не тільки Богослужіння, а й повноцінне життя з диханням на повні груди. Саме тому заключним акордом святкових служб цього тижня стане концерт духовної музики від «Схід Опера», якій відбудеться в Іоано-Богословському храмі одразу після недільної Літургії 16 жовтня.
11 жовтня 2022
Особливе молитовне поминання
Сорокоуст – це особливе церковне молитовне поминання християнина протягом сорока Літургій. Церква молиться за здоров’я живих та за упокій померлих, тому що у Бога немає мертвих – «Бо в Нього всі живі» (Лк. 20: 38). Тож, сорокоусти подають у храмах як за здоров’я живих, так і за упокій спочилих.
10 жовтня 2022
"Ми приречені і на тортури, і на перемогу", - о.Віктор Маринчак
Нещодавно вийшло велике інтерв’ю з о.Віктором Маринчаком, де йшла розмова про те, як зберегти здоровий глузд перед лицем жахіть, які знову і знову відкриваються у звільнених містах; про те, чому за жодних обставин людей не можна лишати похованими у пакетах у масових захороненнях; про вітання всього живого — на противагу садизму і некрофілії. Читайте відповіді на актуальні питання.
9 жовтня 2022
"Дух цієї громади незнищенний", - о.Віктор Маринчак (фото і відео)
«Іоано-Богословська парафія буде й надалі разом з Апостолом Любові. Наша духовна фортеця стоятиме і ніякі сили зла її не здолають. Ми можемо полягти, але Дух цієї громади не знищений. Він передасться іншим поколінням», - о.Віктор Маринчак в день храмового свята 2022 року. Фоторепортаж історичної події.
9 жовтня 2022
Преподобний Антоній Печерський
Велике число святих Церкви Христової складається з людей, що жили в різні часи, належали до різних племен і народів, походили з різних верств населення. У цьому великому пантеоні Церкви Христової немало українських святих, які несли місію становлення Христової Церкви. Серед них преподобний Антоній Печерський.