9 січня 2021
Апостол першомученик Стефан
Святий Архідиякон Стефан був одним із 70-ти апостолів Христових. Після Вознесіння Господнього число вірних в Єрусалимі стало зростати, а також збільшилась потреба в кількості апостолів для служіння їм. Тоді апостоли вирішили скликати раду і вибрати сімох побожних мужів, повних Духа Святого і мудрості.
8 січня 2021
Cобор Пресвятої Богородиці
8 січня ми підносимо подяку і хвалу Тій, Яка народила Спасителя всього людства. Сьогодні Церква відзначає Собор Пресвятої Богородиці, прославляючи гідність Богоматеринства.
7 січня 2021
 Дитина в яслах – послання до наших сердець (відео)
«Той, хто долучився до Різдва Христового, добре знає, яке відчуття викликає подія народження. Найкращого способу явити світові, що Бог є Любов, ніж народитися малою дитиною в яслах, мабуть, немає. Це послання до наших сердець – любіть один одного, любіть Бога і весь світ», - о.Віктор Маринчак.
7 січня 2021
Свято у нашому храмі (відео)
Вперше за майже рік ми відзначили свято у звичайному форматі в нашому родинному колі. Карантині обмеження протягом минулого року не могли не позначитись і на житті Іоано-Богословської громади. Але сьогодні на Різдво Христове було, як завжди, багатолюдно та натхненно.
7 січня 2021
Різвяні вітання (відео)
Сьогодні ми святкуємо велике двунадесяте свято – Різдво Христове! У нашому храмі відбулася урочиста архієрейська Літургія. Розділити свято народження Спасителя прийшло багато парафіян та поважних гостей. Владика Митрофан побажав, щоб Різдвяна зірка завжди сяяла в наших душах, ми всі разом прожили щасливий рік, а в країні закінчилась епідемія і війна.
6 січня 2021
Христос народжується (відео)
«Віра у Старому Заповіті сувора, вимоглива і передбачає жертвоприношення. В першу чергу вона була пов’язана з вірністю та слухняністю. Віра Нового Заповіту починається з появленням беззахисного немовля. Вона приходить через серце. Ми можемо любити цю Дитину, бо Бог є Любов», - о.Віктор Маринчак.
6 січня 2021
Вчителі Церкви про Різдво Христове
Сьгодні – свято Різдва, тому що Бог з’явився людям через народження. Він – Бог, як Сущий і Присносущний від Присносущного, вищий за причину і слово (тому що немає слова, яке було б вище за Слово); і Він з’являється заради нас
5 січня 2021
Що означає «З нами Бог!» (відео)
Сутність нашого становища полягає в тому, що ми повинні шукати спасіння не від якогось зовнішнього зла, а від своїх гріхів. Саме вони нас роз’єднують з Богом. Святі отці є взірцем того, що вони не примірялися з цим становищем і діяли, щоб знаходити порятунок всупереч всьому.
4 січня 2021
Різдвяний ярмарок: анонс (відео)
6-7 січня у нашому храмі пройде Різдвяний ярмарок, який вже став доброю святковою традицією нашої громади. Як і в минулі роки, він буде солодким, тобто всі бажаючі зможуть купить і поласувати смаколиками: різдвяним печивом, пиріжками, пряниками та багато чим іншим. Запрошуємо вас створити це солодке диво разом: всі, хто вміє ...
4 січня 2021
Святковий тиждень (відео)
У ці дні особливо відчувається святковий настрій. Церква вже звіщає величні та радісні слова: «Христос народжується!». У нашому храмі найближчими днями теж багато урочистих служб та різноманітних подій, пов’язаних з Різдвом Спасителя. Що саме і коли відбуватиметься в Івано-Богословському храмі розповідає о.Віктор Маринчак.
3 січня 2021
Втрата для нашої громади (відео)
З глибоким сумом сповіщаємо про втрату для громади Іоано-Богословського храму. Не стало нашої парафіянки пані Валентини, яка багато років допомагала при Богослужіннях. Її завжди можна було побачити біля свічок та особливо поруч із панахидним столиком. Просимо молитов за новопреставлену рабу Божу Валентину. Допомогти рідним пані Валентині ви можете, надіславши гроші ...
2 січня 2021
Неділя Святих Отців
Євангеліст Матей своє Євангеліє розпочинає з переліку предків Ісуса Христа, тобто з Його родоводу. Для багатьох людей, як в західних, так і в інших культурах, знання свого родоводу є досить суттєвим. Втім, для декого саме ці перші рядки Нового Заповіту є каменем спотикання.