4 вересня 2018
Гріх пустослів’я
Чи замислювалися ви, скільки гріхів виникає через неуважне поводження зі словом? Засудження, лихослів’я, наклеп, пусті слова, за кожне з яких доведеться дати відповідь в день Суду. Сьогодні ми пропонуємо вам прочитати уривок із книги преподобного Никодима Святогорця «Прихована брань», де йдеться саме про гріх нашої балакучості.
2 вересня 2018
Допомогайте дітям радіти (відеопроповідь)
У заповіті старого вчителя будуть неодмінно слова: дивиться на дітей з любов’ю і пошаною! Пам’ятайте, що Христос сказав – таких є Царство Боже. Для нас, дорослих, діти взірець, бо тільки вони вміють так радіти, як вчив апостол Павло. Допомагайте їм радіти, а не займетесь цькуванням, муштруванням та насильством.
1 вересня 2018
Притча про званих на вечерю
В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Сьогоднішнє євангельське читання завершується дуже страшними словами: "Багато покликаних, але мало вибраних". Господь, Який створив світ для того, щоб поділитися з ним вічною, Божественної радістю, зустрічається в цьому світі з холодним відмовою; Він закликає всіх - але вибір залежить від нас; Він ...
31 серпня 2018
Поради священика-педагога (відео)
Перед початком навчального року настоятель нашего храму о.Віктор Маринчак поділився своїм педагогічним досвідом. Робота вчителем в школі, а потім півстоліття викладання в університеті дають підстави давати поради не тільки учням, а й батькам. У неділю, 2 вересня, після Літургії відбудеться молебень для всіх, хто вчить та вчиться, а поки послухайте роздуми на цю тему священика-педагога.
30 серпня 2018
Як часто причащатися?
Найсокровенніше чудо, що здійснюється у Православній Церкві - це Причастя Святих Христових Таїн, у якому ми у вигляді хліба й вина приймаємо дійсне Тіло і Кров Господа нашого Ісуса Христа. Але питання, як часто слід причащатися нерідко виникає у парафіян- тому спробуємо дати на нього відповідь.
28 серпня 2018
Смерть не останнє слово у Бога (відеопроповідь)
Сьогоднішнє свято нас вчить спокійному ставленню до смерті. Це лише сон та тимчасове повернення в землю. Смерть - не останнє слово у Бога! Труна може виявитись порожньою, а потім піднесення на Небо, Воскресіння і те, про що писав апостол, що всіх нас буде підхоплено на хмарах на зустріч Господові. Тому нам не треба боятись, а слід спокійно, радісно та з просвітленням дивитись в майбутнє.
27 серпня 2018
Успіння Пресвятої Богородиці
28 серпня ми відзначаємо останнє Двунадесяте свято. Церква називає кончину Божої Матері не смертю, а Успінням – мирним сном, заспокоєнням. І не тільки не сумує, не плаче над Її труною, але тріумфує та співає радісні пісні Її відходу.
27 серпня 2018
Молебень перед початком навчального року (анонс)
Кожна добра і важлива справа має починатися з молитви. Тому перед початком учбового року в нашому храмі служіться молебень, на якому благословляються та надихаються на весь навчальний рік школярі і студенти, вчителі та викладачі, а також всі, хто йде вчитися або сам навчає. Цього року молебень буде відправлено двічі: у вівторок, 28 серпня, на свято Успіння Пресвятої Богородиці та у неділю, 2 вересня. Початок відразу після закінчення Святкової Літургії (приблизно об 11.00).
27 серпня 2018
Готуємось до свята (відео)
У вівторок, 28 серпня, у нашому храмі служимо Літургію на честь свята Успіння Пресвятої Богородиці. Напередодні, у понеділок, о 17.00 - святкова Всенічна. Про Богослужіння цих днів розповідає настоятель Івано-Богословського храму о.Віктор Маринчак.
26 серпня 2018
Недільна проповідь настоятеля (відео)
Яке найбільше покарання може бути для людини, якщо вона має хоч крихту свідомості? Безглуздість існування і відірваність від центру світла, добра, любові та правди. Тоді наступає спустошеність, порожнеча і самотність, бо ти такій жадібний, що все загарбав собі. Тому нам треба молитись, щоб Бог дав нам розум і ми не ...
25 серпня 2018
Притча про злочинних виноградарів (відео)
В неділю 13-ту після П"ятидесятниці читається уривок з Євангелія від Матфія: притча про злочинних виноградарів. Чому Спаситель звертався до людей мовою притч, який глибинний зміст закладений в уривку недільного Євангелія - про все це піде мова у фільмі "Притча про злих виноградарів"
25 серпня 2018
Ікона "Додавання розуму"
28 серпня Православна церква вшановує ікону Пресвятої Богородиці «При бавлення розуму». За давньою традицією до неї звертаються з молитвою ті, хто навчаються або навчають, батьки учнів та люди. Також вона є покровителькою тих, хто страждає на душевні хвороби.