18 вересня 2018
У суботу фільм за участю о.Віктора
У суботу, 22 вересня, о 18.30 в Харківській обласній філармонії відбудеться незвичайне дійсно за участю о.Віктора Маринчака. Вперше на сцені буде об’єднані музика, кіно і театр. Причому вхід на захід вільний. На глядачів чекає прем’єра фільму студії Док.Кіно.Трансформація» за однойменним романом А.Камю «Сторонній», гра акторів «Театру на Жуках» та виступ симфонічного оркестру харківської філармонії.
18 вересня 2018
Михайлове чудо
19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято часто називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував свій отчий Видубицький монастир саме на честь цього чуда архистратига Михаїла.
17 вересня 2018
Про справедливість і милосердя (відео)
Ми з вами сподіваємось, що на порозі Царства Божого буде не справедливість, а милосердя. Але незважаючи на це треба жити так, начебто тебе чекає суд тільки справедливий. Тому ти повинен використати все, що надано тобі в усій повноті, не залишивши собі про запас нічого. Все повинно піти на справу любові, добра і правди
16 вересня 2018
Любов - це завжди ризик (відео)
Той, хто по-справжньому віддав своє серце любові, той знає, що це ризик. Бо ти обов’язково втратиш: чи любов, чи того, хто є твоїм обранцем. Твоє серце буде розбите. Життя – це завжди ризик, але хто ставить, той отримує і намножує свої дари.
14 вересня 2018
Роздуми на притчу про таланти
На превеликий жаль, для нас - лінивих і невдячних істот, Господь все приготував у насінині. Хочеш бути здоровим? Працюй над цим, шануй своє тіло як Храм Святого Духу, і не сподівайся на те, що все прийде саме собою. Хочеш бути щасливим? Шукай Бога – джерела всякого Блага і Щастя, і ти ніколи не будеш мріяти про щось інше. Хочеш любові? Тож і прагни пізнати Бога, та стати причасником його Любові, і так ти здобудеш омріяну любов. Хочеш успіху? Спіши до храму Господнього. Лиш там ти зрозумієш, як в
14 вересня 2018
14 вересня ― початок Церковного року
14 вересня Православна Церква святкує початок церковного індикту ― Церковне новоліття.
12 вересня 2018
Архімандрит Віктор (Мамонтов): Разом з Богом ми маємо творити вічне життя
Тільки християнство з усіх релігій визнає, що найнагальніша потреба наша - свобода. Свобода жити без гріха, вийти з тенет пристрасті і звільнитися від оков. Ця свобода від гріха, прощення гріхів приходить від Господа. Найвищій ступінь наступає тоді, коли щезає рабська прихильність до будь-чого. Тоді все життя людини пряснуте Богом.
11 вересня 2018
Усікновення Івана Хрестителя
В цьому році в нашому храмі служиться Літургія на честь Усікновення голови Хрестителя Господнього Івана. Як вияв скорботи християн, що пам’ятають про насильницьку смерть великого Пророка, 11 вересня Церквою встановлено один із найсуворіших одноденних постів.
10 вересня 2018
Настоятель нашого храму про о.Олександра Меня :відео
Після недільної проповіді настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак сказав згадав про убієнного 28 років тому о.Олександра Меня. Про його творчість, а також плани дорослої недільної школи і важливість вивчення книг Старого Заповіту дивіться на нашому сайті.
9 вересня 2018
Любов позбавляє страху смерті :відеопроповідь
Любов надає нам надзвичайні сили і надзвичайну мужність. Вона надає нам ту суттєву вертикаль, яка нам показує, що вище, а що нижче, що найістотне і найголовніше. Той кого я люблю - важливіший за мене. Любов позбавляє страху смерті, бо чого боятись тому, хто втратив найдорожче?
9 вересня 2018
Пам`яті о.Олександра Меня :відео
9 вересня 1990 року був вбитий о. Олександр Мень. Ми знаємо, що він любив Харків, бував у нашому місті, тут жили його рідні і навіть таємно священик сповідав гріхи біля Дзеркального струменя. У нашій парафіяльній бібліотеці є багато книжок отця Олександра. Пропонуємо вам побачити його проповідь
8 вересня 2018
 Яка заповідь найбільша?
Митрополит Антоній Сурозький: Сьогодні Христос дає нам, або, швидше, нагадує нам про дві основні заповіді: про те, щоб любити Бога всім серцем нашим, всім нашим розумом, всіма нашими силами, (тобто всією владою і здатністю любити, які нам дані) і ближнього любити, як самого себе.