27 липня 2017
Святий рівноапостольний князь Володимир
Небагато імен на скрижалях історії можуть порівнятися з ім'ям святого рівноапостольного Володимира, хрестителя Русі, котрий на віки вперед визначив духовну долю нашої Церкви і нашого православного народу. Хоча в дитинстві Володимира виховували в християнському дусі – для цього багато доклала зусиль його бабуся, свята рівноапостольна княгиня Ольга, в молоді роки ...
26 липня 2017
Преподобний Іустин Чилійський: Радість бути людиною
Я мушу благовіствувати Євангеліє, бо воно стало волею моєї волі, душею моєї душі, совістю моєї совісті, єством мого єства. Без нього — немає мене. Вилучіть Євангельську істину з мене, Євангельську правду, Євангельський рай, і я — брехня, і гріх, і пекло! Без Євангелія я позбавлений мого безсмертя, своєї вічності, своєї радості, свого благовістя, — навіщо мені тоді життя, навіщо душа, навіщо тіло, навіщо совість, навіщо світ, навіщо небо!..
24 липня 2017
Випробування нашої віри (відеопроповідь)
Господь попускає страждання не для загибелі, а для того, щоб збудити наші серця, душі, прагнення Бога. Він випробує наші сили, віру, волю, і хто буде вірним до кінця – той спасеться.
24 липня 2017
Рівноапостольна княгиня Ольга
Коли дивишся на образ святої рівноапостольної княгині Ольги, чия пам'ять вшановується 24 липня, то бачиш перед собою не тільки мудрого державного правителя, а бачиш бабусю, яка виховала свого видатного онука - майбутнього Хрестителя Русі святого рівноапостольного князя Володимира. Можливо, саме з такої точки зору і треба дивитися на святу. Адже ...
23 липня 2017
Парафіяльне життя (відео)
Делегація Івано-Богословського храму на чолі з о.Геннадієм вирушає до Києва на урочисті заходи по святкуванню чергової річниці Дня Хрещення Русі-України. Наші парафіяни візьмуть участь в Літургії у Св.Володимирівському храмі та Хресній ході, що відбудеться 28 липня центром української столиці.
22 липня 2017
Неділя 7-ма після П’ятидесятниці
У цю неділю на Літургії читається Євангеліє від Матвія (Мф: IX:27-35), де йдеться про те, як Господь зцілив двох сліпих. Віра не залежить від гостроти зору, бо приходить із глибини серця. Навіть, якщо очі ослабнуть і перестануть бачити зовсім, вона подолає слабий зір та неміч тілесну, бо Господь ніколи не полишить тих, хто вірує.
21 липня 2017
Як часто причащатися?
Найсокровенніше чудо, що здійснюється у Православній Церкві - це Причастя Святих Христових Таїн, у якому ми у вигляді хліба й вина приймаємо дійсне Тіло і Кров Господа нашого Ісуса Христа. Але питання, як часто слід причащатися нерідко виникає у парафіян- тому спробуємо дати на нього відповідь.
20 липня 2017
Як читати Євангеліє?
Протягом всього свого життя кожен християнин майже щодня звертається до сторінок Євангелія. Бо якщо пересічна людина бачить в цих сторінках перелік подій з життя Спасителя, то для кожної віруючої людини – це слова, які промовляє до неї Сам Христос. Як читати Євангеліє ? Прислухаємось до порад людини, коли ще в дитинстві, прочитавши рядки з Євангелія від Марка, на все життя відчула – Христос поруч.
19 липня 2017
Всеукраїнська хода до Дня Хрещення Русі-України: анонс (відео)
Нагадуємо, що триває підготовка до щорічної поїздки в Київ, де делегація від нашої парафії візьме участь в святкових заходах до Дня Хрещення Русі-України. Часу залишилось обмаль, бо святкові богослужіння та традиційна Всеукраїнська хресна хода вулицями Київа пройдуть 27-28 липня. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цієї акції. З усіх питань щодо організації поїздки та участі в ній просимо звертатися до отця Геннадія Рохманійка або пані Ніни Лук”яненко.
18 липня 2017
Два Андрія
17 липня Православна Церква вшановує пам"ять преподобного Андрія Рубльова. Він жив в важкий для Русі час: руйнуючі набіги завойовників, князівські міжусобні війни, біль, страх, голод, хвороби. Але саме в цей час Андрій Рубльов пише ікони, які для багатьох поколінь стануть світлосяйними Образами віри і надії.
16 липня 2017
 «Дерзай!» - о.Віктор Маринчак (відео)
До нас недосконалих і віддалених від Нього зверненні ці слова: «Дерзай! Насмілюйся! Наближайся!». Господь всіх жадає рятувати – тільки зроби свій маленький крок. А якщо сам не зможеш, то можуть знайтись друзі, що принесуть тебе до Бога, але ти не зупиняйся - дерзай!
15 липня 2017
Зцілення розслабленого у Капернаумі
Серед базових цінностей людини, звичайно, слід назвати її здоров’я та життя. Тому, зовсім не дивно, що в Святому Писанні ми так часто зустрічаємо приклади того, як Господь зцілював та, навіть, воскрешав людей. Але для чого це нам показано? Недільне Євангеліє дає нам на це відповідь.