4 липня 2019
Готуємось до Хресної ходи (анонс)
Парафіяни нашого храму вже традиційно збираються відвідати святкові заходи в день хрещення України-Русі 28 липня 2019 року у Києві. «Ми збираємось на хресну ходу, щоб показати нашу єдність, непохитність та здатність захищати Православну Церкву України», - наголосив настоятель храму о.Віктор Маринчак.
3 липня 2019
Митр. Антоній Сурозький: Бесіда про християнський шлюб
Я вирішив цю бесіду присвятити темі про сім’ю та шлюб. Мені здається, що в світі, законом якого є розмежованість, протистояння, напружені відносини між окремими людьми, суспільними групами і народами, ця тема надзвичайно важлива. Шлюб – диво на землі. В світі, в якому все нарізно, шлюб – це місце, де двоє, ...
1 липня 2019
"Треба стояти до кінця", - о.Віктор Маринчак
«Бути сином свого народу на цій території ще й досі небезпечно. Чому такі репресії, війні, тотальне нищення не призвело до загибелі і зникнення українців? Ми, як християни, маємо відповідь. Слід наважитись стати за правду, свободу і любов. Треба стояти до кінця – іншого шляху немає», - о.Віктор Маринчак.
30 червня 2019
Наші святи надихали нас бути сильними духом (відео)
«Наші святі несли просвіту, культуру, духовність і вірність. Вони наважувались говорити правду всім підряд. Українська церква заснована людьми вільними, які обирали свободу, світло і Бога, який є Любов. Наші святи надихали нас бути сильними духом, а тому ми непереможні», - о.Віктор Маринчак.
29 червня 2019
Собор всіх святих землі Украінської
Щороку другої неділі після П’ятидесятниці Українська Православна Церква творить пам’ять усіх святих, що в землі Українській просяяли.
28 червня 2019
Храм потребує допомоги!
Ми зрідка публічно звертаємось до громади та всієї патріотичної спільноти за допомогою. Але наразі є така нагальна необхідність. Ми мали невеличкий транспорт о.Геннадія, який допомагав нам у господарчих справах, привозив все необхідне та був задіяний для вирішення всіляких церковних потреб. На жаль, з авто сталась прикра історія. Тепер храму необхідний хоч якийсь транспортний засіб.
27 червня 2019
Зі злом не може бути компромісу (відео)
Біда тих обставин, в яких ми перебуваємо, полягає в тому, що ми непомітно сповзаємо в прірву. Коли мова йде про спасіння, то не може бути ніякого компромісу. Наша Церква бере меч, бо має мужність та міцний дух. Ми можемо це наслідувати заради нашого спасіння, а іншого шляху у нас немає.
26 червня 2019
Хто важливіший в Церкві?
Отець Георгій Чистяков: Христос не там, де запалюють свічки, Христос там, де люди намагаються бути ближчими один до одного, один одному допомагати, один на одного спиратися.
25 червня 2019
Послання душі
Вибрані повчання святителя Іоанна Золотоустого — про найважливіші потреби душі, про молитву, про необхідність прощення ближніх.
24 червня 2019
Апостольський піст (відео)
З понеділка, 24 червня, розпочинається Петрів або апостольський піст, що передує святу Первоверховних Апостолів Петра та Павла. Про особливості цього посту та служби на цьому тижні розповідає настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак.
23 червня 2019
 о. Віктор Маринчак: Часом іншого способу, ніж взяти меч, не існує (відео)
У неділю ми згадували всіх святих, якими утверджувалась Церква. Той, хто обирає спасіння, стає воїном. Захищаючи добро й світло, любов і правду, гідність та свободу, церква стає тією, що перебуває в бороні. Вона бореться, бо ще дуже багато спокус і перешкод. Тому треба бути пильним, мужнім та суворим. Часом іншого способу, ніж взяти меч, не існує.
22 червня 2019
День Всіх Святих
В першу неділю після дня Святої Трійці Православна Церква святкує день Всіх Святих. Всі Святі не випадково згадуються саме через тиждень після Трійці – бо це свято є початком Церкви, днем її народження.