5 березня 2018
 У нашому храмі поновлюється  цикл бесід  «Таїнства Церкви»
У наступний вівторок, 13 березня, відбудеться вже сьома бесіда,яка буде присвячена Таїнству РУКОПОЛОЖЕННЯ. Зокрема, хто може стати священиком, як проходить Таїнство Хіротонії, яку велику роль відіграє духовний отець у житті кожного християнина.
4 березня 2018
Проповідь в неділю 2-гу Великого Посту (відео, архів)
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 2-гу Великого Поста, святителя Григорія Палами: Вони повинні через нашу молитву, яка виявляє нашу любов, побачити світло Господнє ,світло Фаворське. Світло, що явлене, коли Бог преобразився, і світло, що повинно преобразити кожного з нас.
3 березня 2018
Святитель Григорій Палама
В другу неділю Великого Посту вшановуємо пам"ять святителя Божого Григорія Палами, а також всіх преподобних отців, що засяяли в подвигах у славнозвісній святині нашого народу - Києво-Печерській Лаврі.
3 березня 2018
Виступ о.Віктора Маринчака на презентації книги спогадів Юрія Шевельова (відео)
На презентації книги спогадів Юрія Шевельова в Літмузеї о.Віктор Маринчак говорив вибір ідентичності, як особистий вибір. Про проблему меншовартості і що з цим робити. Про шляхетність та її важливість у нашому суспільстві. Пропонуємо до вашої уваги виступ настоятеля нашого храму, а саму книгу можна почитати в церковній бібліотеці.
1 березня 2018
Розклад на цей 2-гий тиждень Великого Посту: відео
Від п"ятниці другого тижня Великого Посту звершуватись особлива постова служба -Пасія, під час якої згадуються Страждання Спасителя. Починається вона відразу після вечірнього богослужіння. Про інші особливості богослужінь цього тижня розповідає настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак.
1 березня 2018
У неділю 4 березня "Метанойя" з о.Віктором про Пастернака (анонс)
Продовжується показ циклу програм за участю о.Віктора Маринчака на телебаченні, У неділю, 25 лютого на каналі "Еспресо" дивіться черговий фільм із циклу «Метанойя» «Віддзеркалення Пастернака». Як, незважаючи на обставини, вистояти і не зламатися? Чому революція не дає відповіді на головні питання? Чим вимірюється градус кохання поетів та безпринципність серця?
1 березня 2018
Пасія. Молитовна згадка про Страждання Спасителя.
Кожну п’ятницю під час Великого Посту, після Вечірнього Богослужіння в Іванно-Богословському храмі звершується чин Пасії. Що це таке і чому варто побувати на Вечірньому Богослужінні - читайте на нашому сайті.
27 лютого 2018
Що означають слова "Я порушив піст"?
Протоієрей Костянтин Камишанов: Піст дає нам можливість пожити іншим життям, дізнатися про радість мирного праведного життя, знайти блаженство не в боротьбі та накопиченні благ, а в любові до ближнього та Бога.
25 лютого 2018
Проповідь в 1-шу неділю Великого Посту: відео
Чому гинуть найкращі? Чому не стверджується правда? Чому за її крихту приходиться платити таку дорогу ціну? Чому вмирають наші діти? Існує така Богословська наука, як теодицея, виправдання Бога, коли рахунок йому ми пред’являємо в усій повноті.
24 лютого 2018
Неділя Торжества Православ"я
Ми святкуємо сьогодні день Торжества Православ’я: не торжества православних людей над іншими людьми, а торжества про те, що Православ’я як світло - сіяє, немов вогонь горить, як життя - тече по усьому світі. І знову-таки: не лише наше церковне Православ’я, але щось набагато більше за те, що ми можемо вмістити.
23 лютого 2018
Святий великомученик Феодор Тирон
У суботу першого тижня Великого посту ми згадуємо пам’ять святого, ім’я якого міцно пов’язане з Чотиридесятницею. А точніше – з першим тижнем Великого Посту, що колись навіть мав назву Феодорового. Свята Православна Церква підносить молитви до великомученика Феодора Тирона, який за часів Юліана Відступника застеріг християн від їжі, що була окроплена на честь поганських богів. На згадку про це, на вечірній службі в п’ятницю в храмах освячується коливо.
23 лютого 2018
Молитва преподобного Єфрема Сиріна
Молитву, яку передання приписує одному із великих наставників духовного життя святому Єфрему Сиріну, можливо дійсно назвати молитвою Великого Посту, оскільки вона особливо вирізняється серед інших піснеспівів і молитов. В ній ми не прохаємо ні про земні блага, ні про якісь особливі духовні дари, а просимо про духовну працю. Про зміст та поетику цієї великопосної молитви розмірковує поетеса Ольга Седакова.