7 серпня 2018
Готуємось до свят (відео)
Святкуючи в Духові та Істині серпневі церковні свята, не забуваємо, що незабаром на нас чекає суворий Успенській піст та, як кажуть у народі, три Спаса. Про розклад Богослужінь на тижні та приготування до свят розповідає настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак.
6 серпня 2018
о.Віктор про святих Бориса і Гліба (відео)
«Сила темряви ніколи не здатна оцінити їх самопожертву, їхню любов до свого народу, прагнення миру ціною власного життя. І тому приходиться братися до зброї тим, хто на це здатний. Але це не означає, що подвиг їх був марним», - із проповіді о.Віктора Маринчака на день святих Бориса і Гліба.
5 серпня 2018
"Не бійся, тільки віруй!" (відеопроповідь)
«Хто не переніс своїх страждань, той насправді не знає, хто він є. Тому маємо щось перетерпіти, перебороти, здолати себе та свою слабкість, нехіть і страх. Тільки тоді ти знаєш, хто ти такий. Тільки тоді тебе, немічного і беззбройного, віра приведе до перемоги. Не бійся, тільки віруй», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
4 серпня 2018
Почаївська чудотворна ікона Божої Матері
5 серпня Православна Церква вшановує Почаївську чудотворну ікону Божої Матері. Вона відома всьому слов'янському світові: її шанують в Україні, Росії, Біларусі, Боснії, Сербії, Болгарії та інших країнах. Поряд з православними на поклоніння чудотворному образу Пресвятої Богородиці приходять і католики. Є цей образ і в нашому храмі (він розташований праворуч, біля ...
4 серпня 2018
Пам"яті отця Георгія Чистякова
Питання христянського ставлення до страждання, болю та смерті знайшло своє відображення в працях багатьох філософів і богословів. Своє осмислення цього болючого питання наводить в книзі «Людина потрапила до лікарні» отець Георгій Чистяков. Упорядник цієї книги Л.Улицька присвятила цю книгу, де зібрані матеріали про роботу волонтерів в Дитячій Республіканській Клінічній Лікарні, пам”яті отця Георгія, який багато років опікувався маленькими пацієнтами цього закладу. Пропонуємо вашій увазі окремі у
2 серпня 2018
Вогненний пророк Ілля
Говорячи про старозавітних пророків, ми звичайно маємо на увазі тих із них, хто залишив після себе цілі книги, — це Ісая, Єремія, Єзекіїль, Даниїл й інші. Але свого роду засновником цієї традиції був інший чоловік, який зовсім нічого не писав і дуже мало говорив, але діяв так, що запам’ятався людям назавжди. Його ім’я — Ілля, воно означає «мій Бог — Господь», і це ім’я дуже точно описує його місію.
1 серпня 2018
Гріх пияцтва і як його подолати
Кожну п’ятницю в нашому храмі служиться молебень з акафістом великомученику Воніфатію. Серед парафіян його називають «проти пияцтва». Цей гріх, на жаль, дуже розповсюджений в нашій країні, але Церква знає як протистояти цієї спокусі. Можливо, приведена підборка матеріалів на тему пияцтва допоможе вашим знайомим та близьким подолати прикру залежність.
30 липня 2018
Преподобний Іоанн Багатостраждальний
31 липня Православна Церква святкує пам’ять одного з найбільш відомих подвижників Києво-Печерських - преподобного Іоанна Багатостраждального. Він є яскравим прикладом боротьби із плотськими пристрастями. Його життя було сповнене подвигів та чудес.
29 липня 2018
Подорож до Києва (фоторепортаж)
Громада Івано-Богословського храму на чолі з о.Геннадієм Рохманійко взяла участь в урочистих заходах з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі-України. Десятки наших парафіян приєднались до багатотисячної ходи центром Києва, яка засвідчила міць української церкви і незворотність створення Єдиної помісної православної церкви.
29 липня 2018
Парафіяльне життя (відео)
Парафіяни нашого храму отримали відзнаки за паломницьку подорож до Києва з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі-України. Про прощу і святкування історичної події розповів о.Геннадій Рохманійко.
29 липня 2018
Віра - наша зброя. (відео)
«Віра, відвага і мужність – цього достатньо для того, щоб долати те, що здавалось би неподоланим. Варто хоч на мить втрати впевненість та міцність духу, як все втрачається. Не вірити – небезпечно. Віра є нашою зброєю!», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
28 липня 2018
У хвилях житейського моря
Наше життя подібне до морського плавання, тільки пливемо ми не в морі а у часі ‒ від тимчасового до вічного. Темрява та пітьма окутують нас, хвилі різноманітних спокус і небезпек вдаряють наш життєвий човен, бажаючи нас потопити. Недільне Євангеліє про апостола Петра, що засумнівався в словах Спасителя, як завжди підказує шлях до порятунку. Головне його почути та зробити правильні висновки.