6 жовтня 2019
Ми отримали дар духовної свободи (відео)
«Ми отримали дар духовної свободи, який повинні цінувати і утверджувати надалі нашу єдність. Нам всім є за що дякувати Богові. Ми всі хочемо миру, але він запанував тільки тоді, коли ми подолаємо агресора», - предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
6 жовтня 2019
Свята первомучениця Фекла
7 жовтня, Свята Церква прославляє «первостраждальну» Феклу. Наставницю страждальців, ту, яка відкрила всім шлях мук. Здавна їй присвячувалося багато храмів. Ім’я святої первомучениці рівноапостольної Фекли поминається при постригу жінок в чернецтво.
6 жовтня 2019
Митрополит Епіфаній в Івано-Богословському храмі (відео)
6 жовтня відбувся історичний візит митрополита Київського і всієї України Епіфанія до Івано-Богословського храму. Разом з владикою Літургію служили багато єпископів та священиків. Перед великою кількістю парафіян предстоятель ПЦУ звернувся до православної громади українського Харкова.
6 жовтня 2019
Храм вітає Предстоятеля: фото
Сьогодні, 6 жовтня, ми стаємо свідками історичної події - першого візиту Предстоятеля ПЦУ митрополита Єпіфанія на Харківщину. Тож вже зранку подвір"я храму було заповнене не тільки парафіянами, але й всіми тими, хто хотів в радості святкової Архірейськох Літургії, в молитві та щирості, пережити цей славетний момент.
5 жовтня 2019
Соборна Архиєрейська Літургія
У неділю, 6 жовтня в нашому храмі служимо Соборну Архиєрейську Літургію на чолі з предстоятелем ПЦУ митрополитом Епіфанієм. Разом з ним до Івано-Богословської церкви завітає багато єпископів та священиків. Очікуємо велику кількість парафіян. У зв’язку з цим будуть підсилені заходи безпеки. Прохання приходити до храму близько 8 ранку.
3 жовтня 2019
Митрополит Епіфаній про розвиток Церкви
Вже у цю неділю, 6 жовтня, митрополит Київський і всієї України Епіфаній буде служити Літургію в Івано-Богословському храмі. В очікуванні предстоятеля ПЦУ наші парафіяни задаються питаннями, на які Церква повинна дати чесну відповідь. Пропонуємо до вашої уваги інтерв’ю, де владика Епіфаній розповів про своє бачення розвитку Церкви.
2 жовтня 2019
Напередодні історичної події (відео)
Найближчим часом відбудеться подія, на яку ми всі так довго чекали. До нашого храму 6 жовтня приїжджає предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній. На недільній Літургії разом із ним співслужитиме велика кількість єпископів та священиків. О котрій треба приходити і що відбуватиметься напередодні - розповідає настоятель о.Віктор Маринчак.
30 вересня 2019
о.Віктор Маринчак про формулу Любові (відео)
У недільній проповіді о.Віктор Маринчак говорив про формулу Любові. Ми не отримаємо за це нагороди, але якщо ти по-справжньому любиш, то зрікаєшся себе і готовий віддати все заради ближнього. Поділити з людиною свій хрест. Але тягар цей легкий та радісний і немає нічого краще, ніж нести його з любовью.
30 вересня 2019
День Віри, Надії, Любові та їх матері Софії
У сучасному світі, де панує зрада, безпринципність і культ споживацтва, історія про трьох дівчинок, яким було 9, 10 та 12 років може показатися дивною і навіть незрозумілою. Але тим-то й відрізняється християнин від звичайних людей, що він розуміє сенс жертовності, а мужність і готовність їти на смерть для нього не просто красиві слова.
29 вересня 2019
Митрополіт Епіфаній служитиме у нашому храмі (відео)
У неділю, 6 жовтня, в нашій церкві відбудеться історична подія. Вперше предстоятель ПЦУ митрополит Київський і всієї України Епіфаній приїде до Харкова і служитиме Літургію в Івано-Богословському храмі. Разом з ним прибудуть більше десяти єпископів та багато священиків. Більш докладно про визначну подію розповідає О.Віктор Маринчак.
28 вересня 2019
Яка заповідь найбільша?
Митрополит Антоній Сурозький: І тоді ми навчимося відвертатися від себе, щоб давати іншим, ми побачимо, що наше серце стало здатним повернутися до Бога відкрито, з любов’ю, вдячністю, радістю!
27 вересня 2019
Ключ, який відкриває нам Небо (відео)
У проповіді в день Чесного Животворчого Хреста о.Геннадій Рохманійко говорив про історію та актуальність свята сьогодні. Ми всі несемо свій хрест, але для багатьох лишається питання, як знайти свій ключ, що відкриє нам шлях до Неба.