6 січня 2019
Христос народився!
7 січня у нашому храмі святкова Літургія починається о 8.30. По закінченні урочистої служби лунатимуть колядки у виконанні відомого колективу «Муравський шлях» та відбудеться концерт дитячої недільної школи. Запрошуємо всіх до храму Апостола Любові. Христос народився!
6 січня 2019
Томас надано! : відео
Вітаючи всіх з наданням Томосу про автокефалію Православної Церкви України, настоятель нашого храму , отець Віктор Маринчак згадував всіх тих, хто чекав і боровся за це: "Ми несемо відповідальність перед тими, хто 333 роки чекав, перед всіма, хто всі ці роки мріяв про, це і віддавав всі сили, всю свою працю, всі свої подвиги . І перед тими хлопцями, що загинули на цій війні. Хай нам Бог допомагає бути гідними того, що стається в цей час "
6 січня 2019
Фільм «Роман про Пилата» (анонс)
У рамках культурогічного проекту "Мистецькі вівторки" з Марко Терен 8 січня, о 19 годині, запрошуємо вас подивитись в прес-центрі Kharkiv Today (вул.Мироносицька, 8 ) телефільм «Роман про Пилата» із циклу програм "Метанойя" за участі о.Віктора Маринчака.
6 січня 2019
Проповідь в неділю перед Різдвом Христовим: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю перед Різдвом Христовим: Нести світло, коли це здається взагалі неможливим - це те, що нам дає Бог. В найнесприятливіших умовах ми здатні нести світло. І саме це ознака, що Христос народився.
5 січня 2019
Неділя перед Різдвом Христовим, неділя свв. Отців
Багато з вас, коли відкривали Євангеліє вперше, напевно, бентежилися та дивувалися: навіщо йде перелік стародавніх дивних імен, які ми сьогодні читали в Євангелії від Матея? Навіщо потрібно перерахування спочатку одних чотирнадцяти родів, потім ще чотирнадцяти і ще чотирнадцяти?
5 січня 2019
Дари волхвів
Вони були одними з перших, хто вклонився новонародженому Спасителю, бо знали про час Його народження ще задовго до самої цієї миті. Вони не належали до Богом вибраного народу, але всім серцем і розумом шукали Месію. Вони подолали сотні кілометрів доріг пустелею, щоб принести Немовлятку Христу царські подарунки. Католицька традиція називає нам їх імена: Каспар, Бальтазар та Мельхіор- вчені мужі, волхви, що прийшли зі Сходу за світлом Віфлеємської зірки.
5 січня 2019
Томос про автокефвлію підписано!
Маємо історичну подію. Томос про автокефалію Православної церкви України 5 січня 2019 року підписав у Стамбулі Вселенський Патріарх Варфоломій у присутності Предстоятеля української православної церкви митрополита Епіфанія.
3 січня 2019
Різдвяний ярмарок:анонс (відео)
6-7 січня 2019 у нашому храмі пройде Різдвяний ярмарок, який вже став доброю святковою традицією нашої громади. Як і в минулі роки, він буде солодким, тобто всі бажаючі зможуть купить і поласувати смаколиками: різдвяним печивом, пиріжками, пряниками та багато чим іншим. Запрошуємо вас створити це солодке диво разом: всі, хто ...
3 січня 2019
Різдвяне послання митрополита Київського і всієї України Єпіфанія
Тому в ці святкові дні, осмислюючи значення Різдва Христового, радіючи, що Син Божий народився «заради нас людей і заради нашого спасіння», маємо спонукати себе до виконання волі Божої, до викорінення зі своїх сердець ворожнечі, неправди та всього того, що віддаляє нас від Господа і від ближніх, всього того, що протилежне любові. Не легка ця справа, і не в одну мить досягається успіх, але саме для того і прийшов Спаситель світу, щоб допомогти нам у її звершенні
2 січня 2019
Розклад святкових Богослужінь (відео)
Наближається Різдво Христове, яке завжди у нашому храмі відзначають радісно та натхненно. Вже традиційно відбудеться святковий ярмарок, дитячий концерт, співи колядок та багато іншого цікавого, чим живе наша церковна громада. Але найголовніше – Богослужіння, яких завжди чимало перед Різдвом. Про них та наші очікування у перші дні 2019 року розповідає настоятель храму о.Віктор Маринчак.
31 грудня 2018
Новий рік: найглибше і неминуще
Новорічна ніч - це саме той час, коли кожна людина загадує бажання та дивиться в невідоме майбутнє з надією на щастя. Саме про нього, про щастя, говорить отець Олександр Шмеман в своїй новорічній проповіді.
31 грудня 2018
Молитви на Новий рік
Зустрінемо Новий рік молитвою. Почнімо прийдешній рік за щирої молитви до Всемилостивого Бога за нашу країну, кожну родину, всіх близьких і далеких. Пропонуємо вашій увазі молитви на початок Нового року.