30 червня 2019
Наші святи надихали нас бути сильними духом (відео)
«Наші святі несли просвіту, культуру, духовність і вірність. Вони наважувались говорити правду всім підряд. Українська церква заснована людьми вільними, які обирали свободу, світло і Бога, який є Любов. Наші святи надихали нас бути сильними духом, а тому ми непереможні», - о.Віктор Маринчак.
29 червня 2019
Собор всіх святих землі Украінської
Щороку другої неділі після П’ятидесятниці Українська Православна Церква творить пам’ять усіх святих, що в землі Українській просяяли.
28 червня 2019
Храм потребує допомоги!
Ми зрідка публічно звертаємось до громади та всієї патріотичної спільноти за допомогою. Але наразі є така нагальна необхідність. Ми мали невеличкий транспорт о.Геннадія, який допомагав нам у господарчих справах, привозив все необхідне та був задіяний для вирішення всіляких церковних потреб. На жаль, з авто сталась прикра історія. Тепер храму необхідний хоч якийсь транспортний засіб.
27 червня 2019
Зі злом не може бути компромісу (відео)
Біда тих обставин, в яких ми перебуваємо, полягає в тому, що ми непомітно сповзаємо в прірву. Коли мова йде про спасіння, то не може бути ніякого компромісу. Наша Церква бере меч, бо має мужність та міцний дух. Ми можемо це наслідувати заради нашого спасіння, а іншого шляху у нас немає.
26 червня 2019
Хто важливіший в Церкві?
Отець Георгій Чистяков: Христос не там, де запалюють свічки, Христос там, де люди намагаються бути ближчими один до одного, один одному допомагати, один на одного спиратися.
25 червня 2019
Послання душі
Вибрані повчання святителя Іоанна Золотоустого — про найважливіші потреби душі, про молитву, про необхідність прощення ближніх.
24 червня 2019
Апостольський піст (відео)
З понеділка, 24 червня, розпочинається Петрів або апостольський піст, що передує святу Первоверховних Апостолів Петра та Павла. Про особливості цього посту та служби на цьому тижні розповідає настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак.
23 червня 2019
 о. Віктор Маринчак: Часом іншого способу, ніж взяти меч, не існує (відео)
У неділю ми згадували всіх святих, якими утверджувалась Церква. Той, хто обирає спасіння, стає воїном. Захищаючи добро й світло, любов і правду, гідність та свободу, церква стає тією, що перебуває в бороні. Вона бореться, бо ще дуже багато спокус і перешкод. Тому треба бути пильним, мужнім та суворим. Часом іншого способу, ніж взяти меч, не існує.
22 червня 2019
День Всіх Святих
В першу неділю після дня Святої Трійці Православна Церква святкує день Всіх Святих. Всі Святі не випадково згадуються саме через тиждень після Трійці – бо це свято є початком Церкви, днем її народження.
22 червня 2019
Ікона «Пом’якшення злих сердець»
Цієї неділі, на День всіх святих, Церква вшановуватиме ікони «Пом’якшення злих сердець» та «Нерушима Стіна». В нашому храмі ми також маємо їх святий образ, тому пропонуємо з ними ознайомитись трошки ближче.
20 червня 2019
Християнське ставлення до тіла
Людині не дано ампутувати свою совість. Кожним своїм вчинком вона співвідносить себе з вічністю. Але якщо ця вічність - Пасхальна, значить, ставлення до тіла стає радикально іншим. Яке воно повинне бути для християн? Пропонуємо - науковий погляд на цю проблему. Людина у всій її повноті - не сама тільки самосвідомість, ...
19 червня 2019
Молитви митр.Антонія Сурозького: відео
Сьогодні, 19 червня, народився один з видатних проповідників християнства сучасності, митрополит Антоній Сурозький. Цікаво дізнатися, що владика знав про існування Івано-Богословського храму, отримував листи від наших парафіян і, звісно, молився в Лондона за далеких, але таких близьких йому по духу, харків’ян.