4 грудня 2017
Введення в храм Пресвятої Богородиці
Свята на честь Пресвятої Богородиці в нашому церковному календарі займають перше місце після свят Господніх. Найбільші Богородичні Свята, такі як Різдво й Успіння, говорять нам про перші та останні хвилини Її життя на землі. Єдине свято, яке нам висвітлює дитинство Пресвятої Богородиці – це свято Введення в храм, яке святкуємо 4 грудня. Це свято відкриває нам деякі сторінки з дитячих років Пречистої Діви Марії, Її виховання у святині та приготування до найвищої гідності: бути Матір’ю Божого Сина
3 грудня 2017
Недільна проповідь настоятеля (відео)
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 26-ту після П"ятидесятниці: Господи ,прийми кожну мою правильну і добру справу, як молитву до Тебе, як те, що я присвячую Тобі. В ім"я Твоє здійснюю не тільки для себе, не тільки для споживання. А для того, щоби розквітла моя душа, і розквітли душі тих, з ким я маю справу. Я хочу багатіти в Тебе любов"ю...
2 грудня 2017
Недільне Євангеліє: Притча про нерозумного багатія
Проповідь митрополита Антонія Сурозького на євангельську притчу про нерозумного багатія змушує нас ще раз замислитися над питаннями сенсу і змісту християнського життя.
1 грудня 2017
Вітаємо о.Віктора з державною нагородою!
Парафіяни храма св. Іоанна Богослова щиро вітають настоятеля нашого храму отця Віктора Маринчака з державною нагородою - орденом "За заслуги" ІІ ступеня. Аксіос! Многая лета!
30 листопада 2017
Молитва за Україну
Кожну неділю в нашому храмі наприкінці Літургії співається церковний гімн «Боже великий, єдиний, нам Україну храни». Пропонуємо вам ознайомитись з історією цього урочистого музичного твору, який називається «Молитва за Україну».
29 листопада 2017
о.Віктор про таїнство Євхаристії (відео)
У черговій зустрічі в рамкам циклу духовних бесід з о.Віктором Маринчаком йшлося про таїнство Євхаристії. Відбулося дуже цікаве і змістовне обговорення, в якому взяли участь священики та парафіяни нашого храму. Про досвід причастя і його духовні аспекти дивиться о нашому відео репортажі.
28 листопада 2017
 Різдвяний піст
Різдвяний піст – це останній багатоденний піст року. Він починається 28 листопада і закінчується 6 січня. Триває 40 днів, і тому в Церковному уставі називається ще Чотиридесятницею, так само, як і Великий піст. Оскільки заговини на піст припадають на день пам’яті святого апостола Пилипа, то його ще називають Пилипівкою.
27 листопада 2017
У вівторок духовні зустрічі з о.Віктором
У нашому храмі Івана Богослова (вулиця Велика Панасівська, 105,а) продовжується цикл бесід «Таїнства Церкви». 28 листопада відбудеться п'ята бесіда. Будемо говорити з нашими отцями про Таїнство ЄВХАРИСТІЇ. Зокрема, як краще підготуватися до Причастя? Детально розглянемо "Правило до Причастя". Тож приходьте всі, хто бажає заглибитись в спасительну силу цього Таїнства Таїнств. ...
27 листопада 2017
Хто є твій ближній? (відео)
Притча про самарянина дає відповідь на це важливе для кожного християнина питання. Про зразки любові і ставлення до оточуючих говорив у недільній промові настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак. Пропонуємо вашій увазі фрагмент його проповіді.
27 листопада 2017
Преподобний Паїсій Величковський
28 листопада Православна Церква вшановує пам'ять преподобного Паїсія Величковського - українського подвижника, а також філософа-богослова, письменника та перекладача. Хочемо нагадати, що вперше акафіст українською мовою цьому великому українському святому був відслужений саме у нашому храмі. Переклала його з церковнослов'янської наша парафіянка пані Лілія Киценко. Також вона провела глибоке дослідження життя ...
25 листопада 2017
Три Голодомори не зламали народ - о.Віктор Маринчак (відео)
У день пам’яті жертв Голодоморів настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак разом з парафіянами та патріотичною спільнотою міста пройшов хресною ходою центральною вулицею Харкова та відслужив молебень біля Хреста Голодомору. Його промова до вашої уваги.
25 листопада 2017
Вогненне слово Іоанна Златоуста
Є люди, про яких кажуть: «У нього золоті руки». Набагато менше людей, про яких кажуть: «У нього (неї) золоте серце». І є лише одна людина, до якої випадково сказане у пориві захвату слово пристало навіки, і слово це було: «У нього золоті вуста». Це архієпископ Константинополя Іоанн Хризостом, або по-нашому — Златоуст.