23 вересня 2020
«Треба навертатися до того, як стане запізно»,- о.Віктор Маринчак (відео)
На жаль, ми все ще продовжуємо бути пошкодженими і несемо тягар перворідного гріха. Як фарисеї та книжники не можемо прийняти нашого Господа, що народжений Отцем перш Творіння світу і посланий заради нашого спасіння. На словах ми це приймаємо, але якби приймали всім серцем та всією істотою, то мало би змінитися наше життя.
22 вересня 2020
Нова ікона у нашому храмі (відео)
Десятки років у сільській родині зберігалася ікона, поки не померла стара бабця. Потім образ привезли до Харкова, відреставрували та тривалий час образ Спасителя висів вдома на почесному місці. Але, в якісь момент жертводавці Галина та Володимир відчули потребу принести ікону в церкву. Тепер вона буде висіти у нашому храмі.
22 вересня 2020
Богоотці Іоаким та Анна
Наступного дня після свята Різдва Богородиці Православна Церква вшановує пам"ять батьків Діви Марії - святих праведних Богоотців Іоакима та Анни. Шанобливе ставлення до цього подружжя, яке навіки стало символом беззаперечної довіри Богові та незрадливої любові, ми бачимо і в тому, що на кожній службі Божій, під час відпусту ми згадуємо ...
21 вересня 2020
Початок нашого спасіння (відео)
У Промислі Божому все майбутнє людство. Він знайшов ту, яка може бути за своїми достоїнствами вищою за Херувимів та незрівнянно славнішою за Серафимів. Він знайшов тих, хто може народити і виховати Богородицю. Це незбагненно, але наша віра це сприймає. Тому ми звертаємось до Неї, як до заступниці.
21 вересня 2020
Різдво Пресвятої Богородиці
Різдво Пресвятої Богородиці - одне з 12 найбільших свят року, яке православна Церква вшановує 21 вересня. Для нашого храму це особливий день, бо лівий приділ Івано-Богословської церкви був присвячений саме Різдву Пресвятої Богородиці, а 29 років тому служилася перша Літургія.
20 вересня 2020
Віра тримається на таємниці (відео)
Бог приходить у світ, щоб скасувати всесвітню катастрофу. Віра тримається на таємниці. Якщо я можу щось неспростовно довести доказами чи експериментами, то тут немає предмету віри. Натомість в те, що є для нас неосяжним, в те і треба вірити. Бог прийшов для нашого спасіння. Для нашого раціонального розуму це є неосяжним.
19 вересня 2020
Найбільша заповідь
Цієї неділі ми будемо говорити про Любов. Всі знаємо, що означає відкрити своє серце людині – і бути відкинутим: ти мені не потрібний; може, ти і любиш мене,– що мені до того?! Я хочу бути вільним, я хочу бути самим собою, для чого мені твоя любов...
19 вересня 2020
Особливий день (відео)
Наближається важливе свято для нашого храму. Ще з XIX століття один із приділів Івано-Богословської церкви був присвячений Різдву Богородиці. Саме 21 вересня, після більше, ніж 60 років руїни, служили першу Літургію в храмі Апостола Любові. Тож, запрошуємо всіх розділити з нами радість святкової Літургії.
18 вересня 2020
Михайлове чудо
19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято часто називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував свій отчий Видубицький монастир саме на честь цього чуда архистратига Михаїла.
17 вересня 2020
Готуємось до свята (відео)
Найближчим часом ми маємо три дні поспіль, коли у нашому храмі служиться Літургія. Окрім традиційних служб у суботу та неділю, попереду ще й свято Різдва Пресвятої Богородиці, яке відзначається 21 вересня і є важливою датою саме для Іоано-Богословській церкві.
16 вересня 2020
Відкривається школа для дорослих (відео)
20 вересня 2020 року у нашому храмі відновляє роботу недільна школа для дорослих. Назва річного курсу: бесіди про Бога, віра і Церква, основи православного віровчення. Заняття будуть цікавими і корисними, як для постійних парафіян, так і для тих, хто тільки почав відвідувати храм або збирається прийти до нього.
16 вересня 2020
Полюбити ближного не люблячи себе – неможливо
Христовий заклик полюбити ближнього, як самого себе, – це не просто добра порада окремим людям у окремі випадки їх життя. Насправді, – це Заповідь Божа, яка має безумовний характер. У ній міститься не лише натяк на неймовірну глибину людської природи, але розкривається певна таємниця про людину, незрозуміла багатьом із нас ...