17 червня 2019
Дія Святого Духа (відео).
Ми набагато більше можемо, ніж собі уявляємо. У нас є така сила Духу, що дозволяє нам долати все. Починаючи якусь справу, ми іноді маємо сумніви, тривогу, неспокій, але Дух дихає, де хоче. Він примушує нас діяти. Очі бояться, а руки роблять, і все складається так, що воно відповідає волі Божої.
16 червня 2019
"Відчай не сумісний з християнством", - о.Віктор Маринчак  (відео)
Нас чекає важкий час і тяжкі випробування, але ми маємо Духа Святого, а тому нездоланні. Відчай не сумісний з християнством. Ми, як християни, завжди повинні мати надію. Саме тому, що на нас сходить Святий Дух ми зобов’язані пронести це відчуття не тільки сьогодні, а й через все життя.
16 червня 2019
Трійця у нашому храмі (фото і відео)
Свято П’ятидесятниці – це день народження Церкви. Того самого Тіла Христового, що складається з людей, які славлять Господа і роблять добрі справи. Всі ми різні й неповторні, але на Трійцю відчуття єдності та спорідненості Духом відчувається з особливим запахом дарів природи і людської величі.
15 червня 2019
П"ятидесятниця.
День Святої Трійці - одне з головних християнських свят, яке стверджує й оспівує триєдиність Всевишнього Бога: Бога Отця - Творця Неба і Землі, Бога Сина - Господа нашого Ісуса Христа, і Бога Духа Святого - Господа Животворчого, що від Отця походить.
14 червня 2019
Батьківська поминальна субота
Перед святкуванням Святої Тройці у православних проходить батьківська поминальна субота, яка починається з вечора п`ятниці спеціальною поминальною службою, - парастасом
13 червня 2019
Молимось за всіх померлих (відео)
Є у церковному році дні, коли Церква молиться за всіх померлих. Навіть згадує самогубць. У поминальну Троїцьку суботу ми поминаємо всіх рідних, близьких, яким завдячуємо нашою вірою. Ми просимо в переддень Дня народження Церкви, щоб Господь молитвами всіх святих по Своїй милості і щедротах нагородив Царством Небесним усіх, хто покинув цей світ.
12 червня 2019
Запорука нашого спокою (відео)
«Нам немає чого боятись. Ми маємо бути спокійними, мужніми і впевненими. Добро, правда та світло обов’язково переможуть. Можливо, ми не доживемо до цього, але Бог нас обрав і переміг світ. У тому запорука нашого спокою», - о.Віктор Маринчак.
11 червня 2019
Молитва "Царю Небесний": роздуми
Це коротка, стисла і дуже сильна молитва, зіткана з біблійних висловів та молитовних звернень Отців Церкви до Святого Духа. Це особлива літургійна молитва свята Зішестя Святого Духа (П’ятдесятниці). Нею розпочинається кожне богослужіння і навіть особиста молитва вірних, адже кожна християнська молитва звершується у Дусі Святому, і Сам Святий Дух молиться у нас зітханнями невимовними (Рим 8:26). Вона не читається між Пасхою та П"ятидесятницєю. І ось цієї неділі ми вперше промовимо її, щоб заклика
9 червня 2019
Не треба боятись бути у меншості, - о.Віктор Маринчак (відео)
Все, що готує прихід нашого майбутнього, починається з невеликих спільнот. Тих, хто є вірними, хто робить свій свідомий вибір, хто запалюється любов’ю до людей і Бога. Не треба боятись бути у меншості, якщо ти на боці добра, світла та правди. Історію рухає мале стадо – приклад перших століть християнства показує нам, як можна перемагати.
8 червня 2019
Неділя святих отців I Вселенського Собору
У 7-му неділю після Пасхи, між Вознесінням і Трійцею, свята Церква згадує й прославляє святих і богоносних отців Першого Вселенського Собору.
6 червня 2019
о.Геннадій: Досвід споглядання неба (відео)
«Такі зорі можна побачити тільки у дитинстві», - згадує свої шкільні роки о.Геннадій. З роками ми все менше дивимось на небо, бо житейське море сповнене бурею напастей, змушує нас все частіше озиратися собі під ноги. Під час Вознесіння Господнього апостоли дивились вгору. Досвід відчуття неба – неоцінений скарб у житті кожної людини.
6 червня 2019
Краса навколо та всередині нас (відео)
Не так часто біля аналоя посеред храму в нашій церкві лунають вірші. Але сьогодні саме такий день. Пані Ліля на честь Вознесіння Христового прочитала свій твір, сповнений віри, надії і любові. Про красу життя навколо та всередині нас – поетичні роздуми до першого свята літа.