8 січня 2020
Нова радість стала. Різдво у нашому храмі (фото)
Ті, хто святкує Різдво Христове у нашому храмі, добре знають, що крім Літургії та урочистостей в цей день громада Івано-Богословської церкви готує парафіянам чимало приємних сюрпризів. Автентичні Слобожанські колядки від «Муравського шляху», вертеп дитячої недільної школи, Різдвяний ярмарок та затишне, родинне свято – так зустрічали народження Спасителя в храмі апостола Любові.
8 січня 2020
Cобор Пресвятої Богородиці
8 січня ми підносимо подяку і хвалу Тій, Яка народила Спасителя всього людства. Сьогодні Церква відзначає Собор Пресвятої Богородиці, прославляючи гідність Богоматеринства.
7 січня 2020
Різдвяне послання Предстоятеля
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній: Отже, святкуючи Різдво Христове, маємо усвідомлювати: Бог здійснив усе, що треба для нашого спасіння. І лише від нас залежить, чи приймаємо ми Його дар, чи віруємо, як навчає нас вірити Христос і Його Церква, чи живемо ми згідно з вірою, додержуючись всього, що заповів нам Спаситель.
6 січня 2020
Дари волхвів
Вони були одними з перших, хто вклонився новонародженому Спасителю, бо знали про час Його народження ще задовго до самої цієї миті. Вони не належали до Богом вибраного народу, але всім серцем і розумом шукали Месію. Вони подолали сотні кілометрів доріг пустелею, щоб принести Немовлятку Христу царські подарунки. Католицька традиція називає нам їх імена: Каспар, Бальтазар та Мельхіор- вчені мужі, волхви, що прийшли зі Сходу за світлом Віфлеємської зірки.
5 січня 2020
Ремонт храму (фото)
У минулому році в нашому храмі було зроблено чимало ремонтних робіт. Дзвіниця, дах, двері – все це потребувало значних фінансових, технічних та людських ресурсів. Не маючи потужних спонсорів, весь процес тривав за рахунок пожертв парафіян та благодійних внесків. Храм потребує вашої допомоги.
5 січня 2020
"У нас немає права на безнадію", - о.Віктор Маринчак
«Якщо з нами Бог, то й вищі цінності, заради яких варто жити. Втілюючи їх ми маємо сенс існування і виконуємо своє призначення на землі. За кожним падінням може бути прощення від Бога, бо ти покаявся, як Давид. За кожним відпадінням може бути поєднання єдності з Господом, бо ти виконав своє призначення, як Мойсей. За кожною смертю їде воскресіння, тому ми не маємо право на безнадію», - о.Віктор Маринчак.
5 січня 2020
Розклад служб на Різдво (відео)
У ці дні особливо відчувається святковий настрій. Церква вже звіщає величні та радісні слова: «Христос народжується!». У нашому храмі найближчими днями теж багато урочистих служб та різноманітних подій, пов’язаних з Різдвом Спасителя. Що саме і коли відбуватиметься в Івано-Богословському храмі розповідає о.Віктор Маринчак. ...
4 січня 2020
Неділя перед Різдвом Христовим, неділя свв. Отців
Багато з вас, коли відкривали Євангеліє вперше, напевно, бентежилися та дивувалися: навіщо йде перелік стародавніх дивних імен, які ми сьогодні читали в Євангелії від Матея? Навіщо потрібно перерахування спочатку одних чотирнадцяти родів, потім ще чотирнадцяти і ще чотирнадцяти?
4 січня 2020
Настоятель храму про Різдво Христове (відео)
Говорити змістовно про Різдво Христове просто і одночасно складно з різних причин. Здається все про нього вже сказано, написано, багато чого ми відчули на власному досвіді. Втім, настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак повертає нас до найголовнішого, а тому в цієї простоті відчувається сама сутність свята.
2 січня 2020
Різдвяний ярмарок:анонс (відео)
6-7 січня у нашому храмі пройде Різдвяний ярмарок, який вже став доброю святковою традицією нашої громади. Як і в минулі роки, він буде солодким, тобто всі бажаючі зможуть купить і поласувати смаколиками: різдвяним печивом, пиріжками, пряниками та багато чим іншим. Запрошуємо вас створити це солодке диво разом: всі, хто вміє ...
1 січня 2020
о.Віктор Маринчак: Дякуємо Господеві за рік випробувань (відео)
«Дякуємо Господеві за цей складний рік. Зустрічаємо Новий, 2020-й, з надією, що ми будемо в натхненному стані долати всі наші труднощі. Хай Бог посилає нам та нашим родинам здоров’я, любов та єдність. В родинному колі зустрінимо свято, а після цього на нас чекає цикл дивовижних Різдвяних служб, де ми відчуємо щастя Божої присутності. Всіх зі святом!», - о.Віктор Маринчак.
1 січня 2020
Молитви на Новий рік
Зустрічаємо Новий рік молитвою. Почнімо прийдешній рік за щирої молитви до Всемилостивого Бога за нашу країну, кожну родину, всіх близьких і далеких. Пропонуємо вашій увазі молитви на початок Нового року.