Наше вірування не для слабких духом (відео)

12 квітня 2024
Війна загостряє почуття і реакції, показує, хто чого вартий та на кого можна покластись, що є справді важливим і становить центр нашого існування. Кожному доводиться сьогодні справлятись з негативними емоціями та страхами, аби вони не паралізували нашу волю, не ув'язнили дух, не відібрали надію і віру.

Добре, коли у важки хвилини є хто поряд. Хоча віруюча людина з власного досвіду знає, що самотніми ми не залишаємось ніколи. Навіть випадок є псевдонімом Бога, який не ставить автографа. «По суті, гріховність – це єдине нещастя нашого життя», – писав преподобний Іоан Ліствичник, якому присвячена четверта неділя Великого посту. Напередодні її Церква має останню поминальну суботу Чотиридесятниці й вже готує вірних до вершин Страсного тижня, за яким виблискує проміні Світлого Воскресіння Христового. Крокуючи сходинами випробувань ми продовжуємо молитись за тих, з ким неодмінно зустрінимо Пасху. Зі всіма живими та тими, хто вже відійшов у Вічність, бо у Бога інший вимір буття. На поминальну суботню службу і неділю Іоана Ліствичника 13-14 квітня 2024 року на Фейсбук сторінці Іоано-Богословського храму ПЦУ приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Згадаємо також спочилих і на панахиді, яка відбувається одразу після Літургії.
У суботу о 14.00 у нас Всенічна, а в неділю о 12 годин читаємо про Страждання Христові - служба, яка називається Пасія.Преподобний Іоан Ліствичник писав, що «страх є тремтливим почуттям серця, яке тривожиться і нарікає від уявлення невідомих пригод. Він позбавляє нас твердої надії. Занепокоєння душі викликає невпевненість, коли ми не знаємо, чого очікувати і не маємо чіткого плану дій». Життя справді непередбачуване й невідомо, що на нас чекає далі, але ми маємо впевненість в промислі Божому, ЗСУ та наших близьких. Молимось за них і допомагаємо наближати Перемогу. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!  Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459


5159 3351 0939 4102

або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА