Впадати в песимізм означає ставати на бік ворога (відео)

08 березня 2024
Впадати в песимізм означає ставати на бік ворога. Малодушність, відчай та безнадія є поганими супутниками тих, хто прагне перемоги. Тож, як жартують, в нинішніх реаліях навіть розмова про Страшний суд для українців - це не тільки готовність до кінця світу, а певні плани на потім. Наступає час дії, відповідальності та покаяння.

У нас немає алібі в бутті щодо минулого. Ми вже зробили непоправні помилки, піддалися своїм спокусам, зазнали найжахливіших падінь та впали в безодню власних пороків. Вже звучать перед нами в усій повноті слова: «Несподівано суддя прийде і вчинки кожного виявляться». Проте ми знаємо на що сподіватись й де те майбутнє Світло, до якого йдемо і через Кого з’єднаємось з любимими. Найближчу неділю Церква присвічує Страшному суду, а напередодні згадує всіх від віку спочилих. На дві служби 9-10 березня 2024 року і, зокрема, на завтрашню поминальну суботу на Фейсбук сторінці Іоано-Богословського храму ПЦУ приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН.
Початок Літургії о 10 ранку. По закінченні молимось за померлих на панахиді.В кризові моменти історії людству завжди було притаманно відчуття кінця часів. Перші християни щиро вважали, що Апокаліпсис наступить найближчими роками. Гнана церква століттями жила есхатологічними очікуваннями, а думки про останні дні супроводжували десятки поколінь стриманих оптимістів. Страшний суд неодмінно настане, але «про день той й годину не знає ніхто: ані Анголи небесні, ані Син, лише Сам Отець» (Мф, 24:36). Тож пам’ятаймо настанову апостола Павла: «Доки є час будемо робити добро всім, а найбільше ж своїм за вірою» (Гал. 6:7,9-10). Наближаємо разом Перемогу. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА