Між Вознесінням і Трійцею (відео)

27 травня 2023
За правду, цінності і відповідальність перед історією в усі часи люди готові були стояти до кінця. Іноді подвигом віри, нерідко силою духа, а часом даючи противнику відсіч зі зброєю в руках. Християнство є не лише релігією Любові, Свободи і Радості. Це також й спосіб життя, який базується на здатності обожнення людини, певних принципах та Символі Віри.

Отці Першого Вселенського Собору, пам'ять яких Церква вшановує в цю неділю, - між Вознесінням і Трійцею, - добре розуміли свою місію перед нащадками. Тому Микола Чудотворець, святитель Афанасій та інші великі отці Церкви, відстоюючи істину перед аріанством, захищали найдорожче для нас, - те, без чого не може існувати християнська віра - Божество Ісуса. Якби Христос був усього лише людиною, Він не зміг би спасти нас від гріха та смерті. А якщо Бог не помер і не воскрес, то й віра наша марна. Це не просто богословські суперечки, а сутність того заради чого ми живемо, ходимо до церкві, приймаємо святе Причастя і благаємо Господа за дорогих нам людей. Молитва є живою розмовою душі людини з Богом. Це не медитація, не заклинання, не зовнішній вираз того, про що ми просимо. Без особистого спілкування не може бути єднання. Церква закликає вірних до молитви, але в разі необхідності готова допомогти. Однією з таких форм є записки, що подаються на Богослужіння. Ми приймаємо їх в храмі або ОНЛАЙН, що ви можете зробити на Літургію в Неділю Отців Першого Вселенського Собор, яка відбудеться 28 травня 2023 року. Імена живих і спочилих пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці Іоано-Богословського храму 

Храм Святого Іоана Богослова міста Харкова

. По закінченні читаємо записки на панахиді.  Символ віри  – не винахід отців Першого Собору, але формула, через яку вони виклали ту саму істинну віру, яку Христос сповістив апостолам і утвердив Дух Святий через дар П’ятидесятниці. Ми покликані бути співробітниками Бога. Тому звертаємось до святих отців, щоби вони підтримали нас у молитві, зберегли єдність та любов поміж нами і допомогли вистояти в час великих випробувань.Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк

4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА