Змінити спосіб мислення, щоб перемогти (відео)

21 січня 2023
У неділю 22 січня 2023 пруц Україна відзначає День Соборності, а на Літургії читатиметься фрагмент Євангелія, де Іван Хреститель говорить з співвітчизниками про покаяння. У Біблії це слово означає змінити спосіб мислення, щоб кардинально перемінити життя. Заклик Предтечі «Покайтесь, бо наблизилося Небесне Царство», – є актуальним як ніколи, адже кожний з нас сьогодні відчуває на собі духовну боротьбу між добром і злом. 

Сатанинські сили не перебирають засобами, а в критичні моменти історії споконвічне протистояння світла з темрявою стає помітним навіть тим, хто звик затуляти очі на очевидні речі.Сто років тому за не почутий заклик про зміну свідомості українці заплатили втратою державності, масовими репресіями, голодоморами, знищенням церкви і свободи. Кровава ціна, яку платимо на війні сьогодні, є наше майбутнє. Ми не маємо права на поразку. Дуже великі втрати, неймовірні зусилля і надважкі випробування. Віримо, що Господь й надалі перебуватиме з українським народом, а ми не повторимо помилок минулого. Підносимо до Нього молитви, і на День Соборності приймаємо в Іоано-Богословському храмі ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих та померлих лишаємо в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov/.
Початок недільної Літургії 22 січня 2023 року о 10 ранку. По закінченні служимо панахиду.Для українців Соборність означає надзвичайно багато. І не лише тому, що походження цього слова безпосередньо пов’язане з християнським вченням та походить від старослов’янського «съборъ», тобто збори, зібрання. Тільки спільнота, об’єднана діяльною Любов’ю, здатна здолати ворога. Змінюємо спосіб свого життя і бережемо Собори наших душ. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!
 

Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА