Епархія привітала владику Митрофана (фоторепортаж і відео)

17 червня 2022

Разом із кліром Харківської єпархії ПЦУ, представниками влади, військовослужбовцями та вірянами сьогодні вітали з днем народження та днем тезоімеництва правлячого архієрея владику Митрофана. Святкова Літургія відбулася в Іоано-Богословському храмі, де по закінченню парафіяни та місцеві мешканці отримали гуманітарну допомогу.Клір і віряни Харківської єпархії щиро вітають Вас із днем Вашого народження та днем пам’яті святителя Митрофана, патріарха Константинопольського – святого, ім’я котрого Ви отримали в монашестві.

Просимо Милостивого Бога насамперед про дарування Вам душевних і тілесних сил. Вони потрібні у випробуванні, яке проходить Україна, а разом із нею наша Харківщина, наша Церква, наша єпархія. Проходить кожен. Заступництвом Пресвятої Богородиці, турботою святителя Митрофана хай Господь обдарує харківського архіпастиря здоров’ям, довголіттям, мужністю, мудрістю, всіма християнськими чеснотами – на всі роки служіння у Своєму винограднику!

Наша молитва сьогодні підноситься не тільки з Харкова, міст і сіл Слобідського краю, а й з багатьох інших місць – в Україні та поза нею. Так склалося через війну, що не кожен, хто хоче, має змогу привітати Вас особисто. Одні боронять Вітчизну на передовій, інші активно задіяні у волонтерському русі, ще інші перебувають у тимчасовій окупації чи мусять дбати про безпеку рідних далеко від дому. Але всіх нас єднає повага, вдячність і любов до Вас, як до правдивого пастиря Христової отари.
Будьте й надалі, Преосвященнійший владико, носієм світла, котре неспроможна здолати жодна темрява. Даруйте своїм словом і своєю посмішкою надію тим, хто цього потребує. Щодня молитвою і справами наближайте перемогу добра. Ми ж будемо Вашими вірними супутниками і по мірі сил помічниками на дорозі служіння Богові і людям. Щоби справдилося Писання: «Так нехай сяє світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла і прославляли Отця вашого Небесного» (Мф. 5, 16).
Εις πολλά έτη Δέσποτα!

Духовенство, монашество, віряни Харківської єпархії
Православної Церкви України
Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА