Книга про о.Віктора Маринчака

10 березня 2020
Книга «Досвід навернення» - це метанойя о.Віктора Маринчака, де він вперше відверто розповідає про своє життя. Триста сторінок тексту, десятки унікальних фотографій, автобіографічних спогадів та духовних порад.  
На жаль, її презентація через карантин переноситься на невизначений термін, але книга буде у продажу в нашому храмі.


Книга «Досвід навернення» - це не просто дуже цікава та відверта автобіографія о.Віктора Маринчака, якого мало хто знає, але й розмова про вічні питання, на які намагається дати чесну відповідь наш герой. Що робити людині в стані відчаю, коли, здається, вже немає виходу? Як долати внутрішню кризу? Чому варто бути щасливим і як слід виховувати дітей? Що головне в шлюбі і як готуватись до смерті?
Філолог і священик, батько та чоловік, громадянин й просто мудра людина з висоти свого 75-ти річчя ділиться своїм досвідом.

Про мораль і політику, роботу в консерваторії та легендарну харківську кав’ярню «Кулемет», про книги дитинства та травму нерозділеної любові, власні переклади Рільке, вірші і живописні малюнки, про війну, спокуси священика, еміграцію, чому збирався вступати в авіаційний, а став філологом. Чого там тільки немає…
Перед нами розгортається ціла епоха очима людини, яка споглядає та пробує осмислити минуле й сьогодення. Такого о.Віктора Маринчака ви точно не знали і, можливо, будете дуже здивовані.

На превеликий жаль, через карантин в Україні, відміну масових акції та закриття всіх культурних установ у Харкові ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ о.Віктора Маринчака «Досвід навернення» 23 березня ПЕРЕНОСИТЬСЯ на невизначений термін. Слідкуйте за нашими анонсами.

Саму книгу з 21 березня вже можна буде придбати в Іоано-Богословському храмі.

Всі гроші від продажі видання підуть на відновлення Івано-Богословського храму ПЦУ м.Харкова.