У неділю «Роман про Пилата» (анонс)

18 квітня 2017
У рамках чергового показу програм із циклу «Метанойя» у неділю 23 квітня, о 18 годині, студія «Док.Кіно.Трансформація» запрошує подивитись в art-клубі «PINTAGON» новий телефільм «Роман про Пилата».

Після його перегляду відбудеться обговорення побаченого та дискусія з авторами програми: священиком о. Віктором Маринчаком, журналістом Володимиром Чистиліним, кінорежисером Дмитром Коноваловим та оператором Володимиром Єрмаковим.
Роман «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова завжди викликав чимало суперечок, утаємничених домислів та містичних інтерпретацій серед інтелектуалів. Історія життя п’ятого прокуратора Іудеї в усі часи ставала каменем спотикання для прискіпливих дослідників. Одні вважають Понтія Пилата останнім зрадником, інші – вимушеним конформістом, а деякі Церкви навіть канонізували і досі почитають його за святого. Між тим, постать, яку яскраво описав у романі М.Булгаков, прекрасно ілюструє внутрішній конфлікт можновладця, що має розум та добре серце, але змушений бути невід’ємною частиною системи.
У фільмі порушуються вічно актуальні питання: чи можна йти на компроміси, не поступаючись принципами, який порок людини є найбільшим, чому в житті перемагають не Пилати, а Афранії та де пролягає межа, після якої добро перетворюється у свою протилежність?
Допрем’єрний показ програм «Метанойя» триває вже другий рік. Протягом цього часу харків’яни могли побачити цілу низку телефільмів: «Доктор Живаго» за Борисом Пастернаком, «Гамлет forever» за Шекспіром, «Геній Василя Стуса», «Темрява гріха» за Винниченком, «Злочин і кара» за Достоєвським, «Страсна п’ятниця студента» за Чеховим.
Кінопроект «Метанойя» - це оригінально екранізовані бесіди-інтерв’ю про класичні літературні твори та письменників XIX-XX ст., які журналіст Володимир Чистилін проводить з відомим священиком і філологом о. Віктором Маринчаком.
Більше про проект читайте: http://www.guberniya.net/newsdetail.php?news_id=27655
Показ кінопрограми «Роман про Пилата» відбудеться у неділю, 23 квітня, о 18 годині.
м. Харків, art-club «PINTAGON» вул. Данилевського, 26, «Слобідська садиба».
Вхід вільний!